امامعلی: ابتدای فصل انگیزه خود را از دست داده بودم

امامعلی: ابتدای فصل انگیزه خود را از دست داده بودم

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: بعد از محرومیت ۲ هفته‌ای در ابتدای فصل حتی انگیزه‌ام را هم از دست داده بودم، اما سعی کردم رفته رفته خود را جمع‌وجور کنم. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، فراز امامعلی، در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال پیکان پس از پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر، اظهار داشت: متاسفانه نیم‌فصل آنطوری که فکرش را می‌کردیم تمام نشد. به نظرم کمی مشکلات فنی داریم که باید سعی کنیم هرچه سریع‌تر آنها را برطرف کنیم.

وی افزود: برای نیم‌فصل دوم باید تلاش خود را بیشتر کنیم تا شرایط تیم را در جدول بهبود ببخشیم. ما رتبه خوبی در پایان نیم‌فصل کسب نکردیم و از این موضوع ناراحتیم. برای همین تمام توان خود را می‌گذاریم تا انتظارات را برآورده کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان درباره اینکه آیا باید این تیم تقویت شود یا خیر، گفت: باید در اکثر پست‌ها بازیکنان جدید جذب شود تا تیم را تقویت کنیم. منظورم به پست یا بازیکن خاصی نیست، اما به طور کلی نیاز به تقویت در همه خطوط داریم تا از شرایط فعلی بیرون بیاییم.

امامعلی در مورد درخشش خود در مسابقات نیم‌فصل اول، خاطرنشان کرد: من ۲ هفته ابتدایی لیگ را محروم بودم و شرایط خوبی نداشتم. حتی انگیزه خود را هم از دست داده بودم، اما سعی کردم رفته رفته خود را جمع‌وجور کنم و به فرم خوبی برسم. خداراشکر که توانستم گل‌های خوبی برای تیم خود بزنم. امیدوارم روند گلزنی‌ام ادامه داشته باشد تا در نهایت با کمک همه بازیکنان تیم‌مان را به جایگاه خوبی برسانیم.


4344

46 نظر