جلالی: حالا می‌توانیم تیم لیگ برتری باشیم و امتیاز بگیریم

جلالی: حالا می‌توانیم تیم لیگ برتری باشیم و امتیاز بگیریم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: کیفیتی که در چهار بازی اخیر نشان دادیم،‌ می‌گوید که حالا می‌توانیم تیم لیگ برتری باشیم و امتیاز بگیریم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در مورد اینکه همه منتظر هستند تا گل‌گهر اولین پیروزی خود در این فصل را کسب کند، اظهار داشت: من به استناد چهار بازی اخیر تیم می‌گویم که زمانش رسیده از این شرایط بیرون بیاییم و خودمان را در جدول و لیگ برتر اثبات کنیم. بچه‌ها به خودباوری خوبی رسیده‌اند. اگر چهار بازی اخیر را نگاه کنید، در این چهار بازی کیفیتی که نشان دادیم،‌ می‌گوید که حالا می‌توانیم تیم لیگ برتری باشیم و امتیاز بگیریم. اینکه ما به این کیفیت رسیده‌ایم قدم مهمی است و اینکه به لحاظ نتیجه هم بخواهیم به شرایط خوبی برسیم،‌ چیزی است که فردا می‌خواهیم انجام دهیم.

وی در مورد اینکه در بازی فردا بهنام برزای و مهرداد عبدی را در اختیار ندارند و این کار را برای گل‌گهر سخت‌تر نمی‌کند، گفت: من از زمانی که آمده‌ام، هیچ بازی نبوده که تیم را کامل در اختیار داشته باشم. حتی در یک هفته! در هفته‌های اول که من آمدم 9 بازیکن آسیب‌دیده داشتیم. الان شرایط بهتر شده است و فقط سجاد آشوری را به‌عنوان بازیکن مصدوم داریم که مهمترین بازیکن ما در بخش حمله بود. مهم این است که تیم به کیفیت بهتری رسیده است و به نظرم می‌توانیم جای این بازیکنان را پر کنیم. فردا خواهید دید از بازیکنان جوان بومی استفاده خواهیم کرد و می‌بینید که نفرات بااستعدادی هستند.

سرمربی تیم گل‌گهر در مورد اینکه لیست نقل‌وانتقالات تیمش در نیم‌فصل را در اختیار مدیران باشگاه قرار داده است،‌ تصریح کرد: خیر، من فعلاً لیستی ندادم، چون بعد از بازی فردا ما تازه به نیم‌فصل می‌رسیم. ما روز یکشنبه در تهران با چند بازیکن که مدنظرمان است صحبت می‌کنیم. می‌دانید الان شرایط سختی است. در ابتدای فصل شما فقط با بازیکن طرف هستید،‌ اما الان شما باید با بازیکن و باشگاهش مذاکره کنید. الان هیچ باشگاهی بازیکن خوبش را به ما نمی‌دهد. دو حالت دارد یا شما باید بازیکنی را جذب کنید که الان در تیم خودش بازی نمی‌کند و یا اینکه بازیکنی را به خدمت بگیرید که الان در تیم‌ خودش بازی می‌کند، اما چون باشگاه نتوانسته به تعهداتش عمل کند،‌ می‌تواند جدا شود. برای این دو حالت من در هر پستی که مورد نیاز است چند بازیکن را به‌عنوان گزینه در نظر دارم و به امید خدا از روز یکشنبه فعالیت‌های‌مان را آغاز می‌کنیم. امیدواریم با قول‌هایی که باشگاه داده و مدیران باشگاه گفته‌اند هر کاری برای بهتر شدن تیم نیاز است، انجام دهیم. وقتی چنین مجموعه‌ای داریم باید موفق شویم و خدا را شکر برنامه‌های‌مان هم تا الان پیش رفته است و سعی می‌کنیم ابزارهای مورد نیاز را هم تهیه کنیم.

«با توجه به اینکه گل‌گهر روز جمعه هفته آینده باید به مصاف نساجی برود، آیا امیدوارید بازیکنان جدید به این بازی برسند؟»، جلالی در واکنش به این پرسش گفت: تمام سعی ما به همین خاطر است. می‌خواهیم حتی اگر شده یک یا دو بازیکن را به این بازی برسانیم. من به همین خاطر هم گفتم که کارمان را از یکشنبه آغاز می‌کنیم. همه‌ی ما از تاریخی که گفتم در تهران هستیم تا این کار را انجام دهیم.

وی در مورد اینکه در تیمش بازیکنی وجود ندارد که بتواند از ضربات ایستگاهی استفاده کند،‌ بیان کرد: برای این بخش هم فکرهایی کرده‌ایم.

7413

28 نظر