سیف‌الله‌پور: کادرفنی نساجی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد

سیف‌الله‌پور: کادرفنی نساجی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد

پایگاه خبری فوتبالی- قائم مقام باشگاه نساجی مازندران با بیان مشکلات این تیم گفت: هر هفته فقط حدود ۳۰۰ میلیون تومان هزینه ایاب و ذهاب تیم است و متأسفانه هیچ‌کس به باشگاه نساجی کمک نمی‌کند.

به گزارش فوتبالی، ایزد سیف‌الله‌پور در گفت‌و‌گویی درباره شکست 2 بر صفر تیم فوتبال نساجی مقابل ذوب‌آهن در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: درست است ذوب‌آهن در یک بازی نتیجه نگرفته بود، ولی نمی‌توانیم از نام این باشگاه، ساختار و سرمربی بزرگ این تیم (منصوریان) بگذریم. ذوب‌آهن تیم خوبی است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. ما هم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و در دقیقه 36 هم به یک پنالتی رسیدیم. اگر آن توپ گل می‌شد شرایط بازی فرق می‌کرد، ولی متأسفانه گل نشد و در همان نیمه هم گل خوردیم. جدا از گلی که دریافت کردیم، مصدومیت میلاد سرلک خط هافبک ما را به‌هم ریخت. ضمن اینکه علیاری را هم در اختیار نداشتیم. همین‌ها کار را برای ما سخت کرده بود.

وی افزود: ذوب‌آهن نیز در این بازی محکوم به برد بود، اما باید بدانیم کار ما در این شرایط خیلی سخت است، کسی به تیم کمک نمی‌کند و مالکان باشگاه (صنیعی‌فر و حدادیان) به تنهایی تیم را اداره می‌کنند. تاکنون بالای 25 درصد از قراردادها را هم به بچه‌ها داده‌ایم، اما واقعاً تیم‌داری در رده‌های مختلف سخت است. متأسفانه در استان مازندران تمام دوستان فقط حرف‌های قشنگ می‌زنند، اما هیچ حمایتی ندیدیم. به جز هیئت فوتبال هیچ‌کس به داد ما نمی‌رسد. از طرفی ما هر هفته میهمان هستیم، مثلاً این هفته به اصفهان رفتیم و امروز هم دقیقاً مثل تیم شهر خودرو به قائمشهر سفر می‌کنیم. با این وضعیت از امکانات میزبانی هیچ سودی نمی‌بریم. نه زمین تمرینی در این شهر وجود دارد و نه محل اسکانی در اختیار ما قرار داده‌اند. میانگین هر هفته 300 میلیون تومان هزینه ایاب و ذهاب تیم است. آیا این هزینه را فقط باید همین دو مالک تأمین کنند؟ شرایط واقعاً سخت است. بازیکنان‌مان هم چون روی چمن مصنوعی بازی می‌کنند، مصدوم هستند. واقعاً به طور جدی نیاز به تعویض چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی داریم. امیدوارم مسئولان استان فکری به حال این چمن کنند. واقعاً تحت فشار هستیم و بچه‌ها یک روز نمی‌توانند استراحت کنند. روز دوشنبه با ذوب‌آهن بازی کردیم، دیروز ریکاوری تیم انجام شد و امروز راهی قائمشهر می‌شویم. این بسیار سخت است.

قائم مقام باشگاه نساجی درباره اشتباه علیرضا حقیقی روی گل اول تیم ذوب‌آهن و ناراحتی هواداران نساجی تصریح کرد: حقیقی دروازه‌بان بزرگی است. او بعد از جام جهانی 2014، در یک جام جهانی و یک جام ملت‌ها غایب بود. در بازی با ذوب‌آهن هم قبل از اشتباهی که انجام داد، روز خوبی داشت. قطعاً روزهای خوبی هم در انتظار اوست. یک اتفاقاتی افتاد و او هم سریع به سمت هواداران رفت و عذرخواهی کرد. باید به هواداران هم که یک هزار کیلومتر راه آمدند حق بدهیم ناراحت شوند. آنها از تیم‌شان انتظار دارند. حقیقی دروازه‌بان کوچکی نیست و اولین‌ نفر از هواداران عذرخواهی کرد. به‌هرحال وقتی تیم  شکست می‌خورد حال هیچ‌کس از جمله هواداران، بازیکنان و کادرفنی خوب نیست. ان‌شاءالله با برد مقابل شهر خودرو دوباره به روزهای خوب‌مان برمی‌گردیم.

سیف‌الله‌پور درباره نتایج ضعیف تیم نساجی و اینکه آیا این احتمال وجود دارد که تغییری در کادرفنی سرخپوشان مازندرانی ایجاد شود، گفت: کادرفنی ما با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد. مهاجری مربی بزرگ و فهیمی است و تیم ما واقعاً فوتبال بازی می‌کند. تیم فقط یک مقدار نیاز به ترمیم و اضافه کردن بازیکنان جدید دارد. همان‌طور که همه می‌دانند تیم ما مشکلاتی داشت و به نظرم یک مقدار نیاز به زمان داریم تا تیم را جمع کنیم.

وی در پایان درباره مشکلات عجیب تیم نساجی و اینکه برخی از امکانات این باشگاه توسط مالکان قبلی در ابتدای فصل از باشگاه برده شده بود، گفت: برخی از امکاناتی که تیم ما داشت را دوستانی که در ابتدای فصل حضور داشتند، برده‌اند. واقعاً باید به حال این فوتبال تأسف خورد که عده‌ای به اسم هدایت تیم به دنبال کاسبی بودند. من از این افراد شناخت دارم. همان افراد به خودم من به‌عنوان مالک یک هتل حدود 40 میلیون تومان بدهکار هستند. آنها تصور می‌کردند با روش‌های دلالی می‌توانند در تیم به درآمد برسند و به همین خاطر مشکلاتی به وجود آوردند. خدا را شکر مشکلات ما در حال برطرف شدن است و مشکلی از بابت امکانات وجود ندارد.

7655

8 نظر