ابراهیمی: نباختن به مدعیان، باعث شد تیم گردن‌کلفتی شویم

ابراهیمی: نباختن به مدعیان، باعث شد تیم گردن‌کلفتی شویم

پایگاه خبری فوتبالی- حسین ابراهیمی، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، نباختن به تیم‌های مدعی را یکی از عوامل پیشرفت این تیم در فصل جاری دانست.

به گزارش فوتبالی، حسین ابراهیمی در گفت‌وگویی با ابراز خرسندی از برد یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس گفت: هر دو تیم فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند و آنهایی که این بازی را دیدند، لذت بردند. ما و پرسپولیس موقعیت‌های خوبی برای گل زدن داشتیم، ولی نفت مسجدسلیمان از فرصت‌هایی که داشت نهایت استفاده را برد و در نهایت سه امتیازی مهم را در این بازی گرفتیم.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها معتقدند اصول تاکتیکی نفت مسجدسلیمان مبنی بر بازی تدافعی است، خاطر نشان کرد: نباید توقعات از تیمی که فصل گذشته برای فرار از سقوط تلاش می‌کرد بیش از حد باشد. تیم ما از لحاظ بازیکن و کادر فنی با تغییرات زیادی مواجه شد، در ضمن امسال با همین بضاعت مقابل هیچ‌کدام از مدعیان قهرمانی شکست نخوردیم و همین موضوع باعث شد تا تبدیل به تیمی گردن کلفت شویم. وقتی برابر مدعیان بازی می‌کنیم طبیعتاً باید خوب دفاع کنیم تا گل نخوریم. نباید توقع داشت که نفت مسجدسلیمان در چنین مسابقاتی مثل دیدار برابر سپاهان یا استقلال و پرسپولیس باز بازی کند.

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در این بازی پاس گل تیمش را داد، در مورد عملکردش در نوزدهمین دوره لیگ برتر تصریح کرد: خوشحالم که در این بازی پاس گل دادم، البته چند پاس دیگر هم دادم که بچه‌ها استفاده نکردند. همیشه تلاش می‌کنم تا جایی که امکان دارد بهترین عملکرد را در تیمم داشته باشم.

ابراهیمی درباره رکورد نباختن تیم نفت مسجدسلیمان در بازی‌های این فصل خاطرنشان کرد: با احتساب بازی‌های جام حذفی، در 13 مسابقه شکست نخوردیم که جای شکر و خوشحالی دارد. نمی‌توانیم ادعا کنیم که در آینده شکست نمی‌خوریم، ولی امیدوارم این روند را ادامه دهیم. قطعاً هر چه دیرتر شکست بخوریم، بهتر است.

7655