پورغلامی: گل‌گهر با جلالی رو به پیشرفت است

پورغلامی: گل‌گهر با جلالی رو به پیشرفت است

پایگاه خبری فوتبالی- فرهاد پورغلامی، مربی تیم گل‌گهر گفت: مجید جلالی توانسته تغییرات مثبتی در تیم به‌وجود بیاورد.

به گزارش فوتبالی، فرهاد پورغلامی در گفت‌وگویی، در ارتباط با وضعیت گل‌گهر در قعر جدول رده‌بندی لیگ برتر اظهار داشت: یکی از مشکلات بزرگ تیم ما مصدومیت بازیکنان است. ما در هر بازی یک یا دو مصدوم در لیست خود می‌بینیم. به عنوان مثال برای همین دیدار مقابل ماشین‌سازی ۳ بازیکنان‌مان را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار نداریم.

وی خاطرنشان کرد: با این حال گل‌گهر با مجید جلالی رو به پیشرفت بوده و بهتر شده است. جلالی توانسته تغییرات مثبتی در تیم به‌وجود بیاورد و گل‌گهر را احیا کند. فراموش نکنید که ما با کمبود بازیکن مواجه هستیم، چون بازیکنانی که آسیب دیده‌اند، جزو مهره‌های تاثیرگذار ما بودند. البته به ۵ بازی پیش‌رو تا پایان نیم‌فصل اول بسیار امیدواریم و می‌خواهیم با شروع دوباره لیگ، اولین پیروزی را به‌دست بیاوریم.

مربی تیم گل‌گهر سیرجان پیرامون ناکامی این تیم در فصل جاری برای کسب پیروزی تصریح کرد: اگر به اولین پیروزی فصل‌مان دست پیدا کنیم، بچه‌ها به خودباوری می‌رسند. شما دیدید که مقابل شهرخودرو صدرنشین چقدر خوب بازی کردیم و اگر این تیم مهدی رحمتی را در درون دروازه نداشت، قطعا نمی‌توانست پیروز بازی باشد. در واقع تیم ما باید به آنها گل می‌زد ولی همه چیز برعکس اتفاق افتاد.

پورغلامی در پایان در مورد عملکرد گل‌گهر در دیدار مقابل شهرخودرو گفت: بازی خوبی که مقابل شهرخودرو انجام دادیم به بچه‌های ما اعتماد به‌نفس داد و همین اعتماد به‌نفس به ما کمک می‌کند که بتوانیم تا پایان نیم‌فصل اول، نخستین پیروزی را به‌دست بیاوریم و در نیم‌فصل دوم تلاش کنیم تا از قعر جدول جدا شویم. الان شرایط خوبی داریم و برای بازی با ماشین‌سازی از آمادگی کامل برخوردار هستیم.

7655

4 نظر