بازیکنان پرسپولیس،استقلال،دایی و شمسایی شاگرد پروین شدند

بازیکنان پرسپولیس،استقلال،دایی و شمسایی شاگرد پروین شدند

پایگاه خبری فوتبالی- تیم منتخب ورزشکاران و  قهرمانان در دیداری که برای مبارزه با مواد مخدر برگزار شد با مربیگری علی پروین و حضور برخی بازیکنان پرسپولیس و استقلال و ستاره ها به برتری چهار

 بر سه دست یافت.

به گزارش فوتبالی،به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،  در این دیدار علی دایی و شمسایی  هم به میدان رفتند و به دعوت سردار مومنی امروز برخی از ستاره های ورزش ایران و بازیکنان پرسپولیس و استقلال در قالب تیم قهرمانان و ستاره های ورزش  به منظور مبارزه با مواد مخدر به مصاف تیم مقابل رفتند. هدایت تیم ستاره ها را علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس و فوتبال ایران برعهده داشت.


 علی دایی آقای گل جهان و وحید شمسایی ستاره فوتسال جهان  هم از جمله بازیکنان  این تیم بودند. سید جلال حسینی، امید عالیشاه، محسن ربیع خواه و محمد انصاری از پرسپولیس و روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند از استقلال هم در این تیم به میدان رفتند.


این بازی نمادین در نهایت با برتری  چهار بر سه شاگردان پروین به پایان رسید. دانشگر، اسماعیلی، شمسایی و جماعتی گلهای بازی را  بثمر رساند. 


محمد منصوری پیشکسوت پرسپولیس و محمد نوازی هم در این بازی حضور داشتند. رنگرز قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان هم روی نیمکت تیم ستاره های ورزش نشسته بود.

7413

59 نظر