نوری: مشکلات خط دفاع استقلال هنوز حل نشده است

نوری: مشکلات خط دفاع استقلال هنوز حل نشده است

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت آبی پوشان گفت: پیروزی برابر گل گهر خیلی خوب و به موقع بود. اما امیدوارم این نتیجه مانع از دیده شدن مشکلاتی که در خط دفاعی داریم نشود.

به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر نخستین پیروزی اش در این فصل را به دست آورد و این اتفاق در حالی برای آبی‌ها افتاد که آنها چندین مهره خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتند.

محمد نوری در خصوص این بازی گفت: هنوز قدری استرس در ساق پای بازیکنان ما دیده می‌شد که ناشی از نتایج قبلی تیم بود. مشخص بود که بازیکنان هنوز اعتماد به نفس لازم را به دست نیاورده‌اند. مهمترین ویژگی این پیروزی بازگشت شخصیت و اعتماد به نفس به تیم  بود.

مدافع پیشین آبیها گفت: امیدوارم این پیروزی مانع از دیده شدن نقاط ضعفی که در خط دفاعی وجود دارد نشود. از ابتدای فصل هم تاکید کردم قلب دفاع ما کمبود بازیکن دارد و در طول فصل به مشکل می خوریم. مهاجمان سرعتی گل گهر یکبار دیگر این نقطه ضعف ما در ساختار دفاعی را نشان دادند.

وی در خصوص پنالتی اعلام شده به ضرر آبی پوشان گفت: برخی کارشناسان گفته‌اند آن پنالتی درست بود. اما از نظر من هرگز آن پنالتی نمی‌توانست درست باشد چون مهاجم گل گهر از پشت آمد و خودش را در مسیر ضربه قرار داد. علی کریمی نمی‌توانست پشتش را ببیند و بفهمد که یک بازیکن به او نزدیک شده است. بهرحال ما هم بعد از ۴۰ سال حضور در فوتبال یک چیزهایی از داوری متوجه می شویم.

عضو سابق کمیته فنی آبی پوشان تصریح کرد: این پیروزی اعتماد به نفس را به تیم بازگرداند اما مشکلات ساختار دفاعی را از بین نبرد و من امیدوارم استراماچونی از تعطیلات پیش رو استفاده کرده و این نقطه ضعف را مرتفع نماید. به خصوص که او تقریبا تیم کاملش را در اختیار دارد و تنها علی کریمی و سیاوش یزدانی را در اردوی تیم ملی هستند.9697

24 نظر