خطیبی: تنها مقصر شکست سنگین مقابل پیکان من هستم/ رتبه ماشین‌سازی تک‌رقمی‌ خواهد بود

خطیبی: تنها مقصر شکست سنگین مقابل پیکان من هستم/ رتبه ماشین‌سازی تک‌رقمی‌ خواهد بود

وب سایت رسمی فوتبالی- سرمربی ماشین‌سازی گفت: همه بازیکنان زحمت کشیدند و تلاش کردند و مقصر اصلی باخت برابر پیکان من هستم.

به گزارش فوتبالی، رسول خطیبی بعد از شکست 6 بر 2 تیمش مقابل پیکان در هفته چهارم لیگ برتر, گفت: تا قبل از دریافت گل سوم خیلی خوب کار می‌کردیم و بچه‌ها به دنبال جبران نتیجه بودند اما بعد از اینکه گل سوم را خیلی بد دریافت کردیم بچه‌ها بی‌انگیزه شدند. در ادامه هر چه برای جبران تلاش کردیم, حریف روی ضد حملات به گل می‌رسید و شکست سنگینی به ما تحمیل شد.

وی ادامه داد: این بازی تمام شد و من قول می‌دهم ماشین‌سازی تیم بزرگی است و در این بازی یک اتفاق فوتبالی رخ داد. قطعاً در بازی‌های آینده ماشین‌سازی را بهتر از عملکردش در 3 هفته ابتدایی خواهید دید. من به این تیم و بازیکنانم ایمان دارم و مطمئن باشید ماشین‌سازی در پایان جزو تک رقمی‌های لیگ خواهد بود.

سرمربی ماشین‌سازی در‌باره دیدار این تیم مقابل پرسپولیس در جام حذفی تصریح کرد: بازی بعدی ما در لیگ با شاهین است و اول باید این بازی را انجام دهیم و بعد به دنبال جام حذفی و بازی با پرسپولیس باشیم.

خطیبی در‌باره اشتباهات حامد لک تاکید کرد: مقصر اصلی این باخت من هستم. همه بازیکنان زحمت کشیدند و تلاش کردند, هیچ‌کس به غیر از من مقصر این نتیجه نیست و همه بازیکنان کار‌شان را انجام دادند.

وی در واکنش به صحبت لک با داوران گفت: همه زحمت کشیدند و مقصر اصلی این شکست من هستم.


4344

28 نظر