یونایتد 1 - 0 لستر؛ برد اقتصادی شاگردان سولسشر

یونایتد 1 - 0 لستر؛ برد اقتصادی شاگردان سولسشر

سایت رسمی فوتبالی- منچستریونایتد موفق شد در اولدترافورد با یک گل لسترسیتی را مغلوب کند.

به گزارش فوتبالی، بعد از چند ناکامی در کسب پیروزی، یونایتد امروز با تک گل دقایق ابتدایی مارکوس راشفورد از روی نقطه پنالتی لستر را مغلوب کرده وبه اوضاع خود در جدول سر و سامان بخشید.

یونایتد بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه دو می توانست به گل برسد، اما ضربه ایستگاهی پریرا با مهار تماشایی کسپر اشمایکل همراه شد.

در دقیقه 5 و روی دفع توپ اشتباه لیندلوف، مدیسون با ضربه ای والی دروازه یونایتد را تهدید کرد اما داوید دخیا عکس العمل خوبی نشان داد.

دقایقی بعد و با متوقف شدن راشفورد در محوطه جریمه لستر، شیاطین سرخ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که خود راشفورد آن را تبدیل به گل کرد و یونایتد با یک گل از حریف پیش افتاد.

در ادامه لستر برای زدن گل تساوی تلاش زیادی کرد و در دقیقه 30 می توانست روی حرکت و ارسال چیلول به گل برسد اما داوید دخیا عکس العمل خوبی نشان داد.

در لحظات پایانی نیمه اول لستر باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد اما ضربه چادهوری بعد از برخورد با مگوایر در اختیار دخیا قرار گرفت تا نیمه نخست با برتری 0-1 یونایتد به پایان برسد.

 

یونایتد نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیه 49 و روی حرکت انفرادی دنیل جیمز می توانست به گل برسد اما ضربه او از بالای دروازه لستر به بیرون رفت.دقایقی بعد و روی ارسال وان بیساکا، یونایتد می توانست گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه خوان ماتا با مهار اشمایکل همراه شد و در ریباند نیز ضربه پریرا راهی به دروازه نیافت.

 در دقیقه 62 لستر فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه تیملمانس روی پاس گری از بالای دروازه دخیا به بیرون رفت. در ادامه جریان بازی آرام دنبال شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت خاصی نبودند.

 در اواخر بازی یونایتد تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت، اما ضربه ایستگاهی تماشایی راشفورد به دیرک دروازه لسترسیتی برخورد کرد و با بدشانسی یونایتد تبدیل به گل نشد.

 در لحظات پایانی و روی پاس مدیسون، اندیدی فرصت خوبی را برای گلزنی از دست داد تا یونایتد با همان یک گل برابر لستر به برتری دست یابد.


17 نظر