خشم آنچلوتی از اوضاع ناپولی: ما هنوز رختکن نداریم!

خشم آنچلوتی از اوضاع ناپولی: ما هنوز رختکن نداریم!

سایت رسمی فوتبالی- تیم ناپولی دو بازی ابتدایی اش دررقابتهای این فصل سری آ را در خارج از خانه برگزار کرد و دلیل این اتفاق هم ادامه یافتن عملیات بازسازی ورزشگاه سن پائولو در هفته های اخیر بود. 

به گزارش فوتبالی، سه روز دیگر ناپولی باید در خانه به مصاف سمپدوریا برود و دراین میان کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی ناپولی از شرایط ورزشگاه خانگی تیمش حسابی ناراضی و عصبانی است. او حالا با انتشار بیانیه ای تند و تیز عصبانیتش را از این بابت ابراز کرده است.

بیانیه آنچلوتی اینگونه آغاز می شود:« من شرایط رختکن ورزشگاه سن پائولو را از نزدیک دیدم. هیچ حرفی برای گفتن نیست. من درخواست باشگاه برای برگزاری دو بازی ابتدایی فصل در خارج از خانه را پذیرفتم تا این فرصت فراهم شود که کارهای عملیاتی و ساخت و ساز باشگاه انجام شود. در طول دو ماه می توان یک خانه ساخت ولی آنها هنوز نتوانسته اند رختکن های ورزشگاه را آماده کنند. ما برای آنکه بتوانیم مقابل سمپدوریا و لیورپول بازی کنیم، کجا باید لباسهایمان را عوض کنیم؟»

ناپولی در هفته سوم سری آ میزبان سمپدوریاست و روز سه شنبه در اولین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از گروه ایی مقابل لیورپول، قهرمان فصل گذشته این تورنمنت به میدان خواهد رفت. 

آنچلوتی در ادامه پیغامش، چهره های سیاسی را مخاطب قرار داد و گفت:« من از عدم صلاحیت،غیر حرفه ای گری و کمبودهای موجود در مسیر کسانی که این کارها را انجام می دهند در حیرت هستم. منطقه و شهرداری و کمیسیونهای مختلف چطورمی توانند تعهداتشان را نادیده بگیرند. این نوعی بی احترامی به تیم شهر است. من واقعا متحیر و عصبانی هستم. این نوعی بی توجهی به تیم، باشگاه و شهر ناپل است.»

ناپولی رقابتهای این فصل سری آ را با برد 4-3 مقابل فیورنتینا در شهر فلورانس آغاز کردو آنها در هفته دوم این رقابتها با نتیجه 3-4 مغلوب یوونتوس قهرمان فصل قبل سری آ شدند.

6363

22 نظر