ویسی: ناامید نیستیم و برای نتیجه گرفتن می‌جنگیم/ شاهین نیاز به حمایت دارد

ویسی: ناامید نیستیم و برای نتیجه گرفتن می‌جنگیم/ شاهین نیاز به حمایت دارد

وب سایت رسمی فوتبالی- عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر معتقد است که این تیم نیاز به حمایت دارد تا بتواند هوادارانش را خوشحال کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، عبدالله ویسی، با اشاره به نتایج تیمش در دو هفته ابتدایی لیگ برتر و دو شکستی که برابر سپاهان و شهر خودرو داشتند، گفت: وقتی تیمی تازه به لیگ برتر صعود می‌کند شرایط خاصی دارد، به ویژه اینکه در ابتدای لیگ با دو تیم پرقدرت و مدعی قهرمانی روبه‌رو شود.

وی در ادامه افزود: ما در بازی اول نمایش خوبی نداشتیم و سپاهان هم با شایستگی پیروز شد، در ضمن ما به تیمی باختیم که قطعاً جزو شانس‌های اصلی قهرمانی است. در بازی دوم اما عملکردمان خیلی بهتر بود و اگر در دقایق ابتدایی 10 نفره نمی‌شدیم امتیاز گرفتن در مشهد دور از دسترس نبود. این درست است که لیگ را با دو باخت پیاپی آغاز کردیم، ولی قطعاً در ادامه شرایط‌مان تغییر خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر همچنین خاطرنشان کرد: خیلی از بازیکنان تیم من سابقه بازی در لیگ برتر را ندارند و باید تجربه  بیشتری کسب کنند. مسئله مهم دیگر این است که ما در این مدت در گرمای طاقت‌فرسا تمرین کردیم و این موضوع در توان بدنی بازیکنان تأثیرگذار است. ما سخت تلاش می‌کنیم تا ضعف‌های تاکتیکی و فنی خودمان را هم کم کنیم، ولی نیاز به زمان داریم. بازیکنان هم تلاش می‌کنند و نگاه ما به آینده مثبت است.

ویسی با بیان اینکه شاهین باید مورد حمایت قرار بگیرد، اظهار داشت: برخی دنبال شیطنت هستند و نمی‌خواهند ما در آرامش کارمان را انجام دهیم. مردم بوشهر دوست دارند شاهین را در اوج ببینند، ولی ما برای اینکه در شرایط خوبی قرار بگیریم باید حمایت شویم. شرایط مالی و امکانات تیم ما با خیلی از تیم‌ها قابل قیاس نیست و شاهین که تازه به لیگ برتر آماده است نیاز به حمایت دارد. ما که ناامید نیستیم و برای نتیجه گرفتن و خوشحالی هواداران می‌جنگیم، ولی امیدوارم به شاهین بیشتر توجه شود.


4344

9 نظر