کریمی: دعوت نشدن به تیم امید برایم عجیب است/ شاهین گزینه سقوط نیست

کریمی: دعوت نشدن به تیم امید برایم عجیب است/ شاهین گزینه سقوط نیست

وب سایت رسمی فوتبالی- سعید کریمی، مهاجم تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مدعی است که باید نامش در بین بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم فوتبال امید کشورمان قرار می‌گرفت.

به گزارش فوتبالی، سعید کریمی در گفت‌وگویی با اشاره به شرایط شاهین و دو شکست این تیم در شروع لیگ برتر گفت: ما دو بازی سخت داشتیم و در بازی با شهر خودرو خیلی بهتر از بازی اول بودیم. قطعاً اگر در دقیقه پنج اخراجی نمی‌دادیم، می‌توانستیم در مشهد امتیاز بگیریم. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و نمایشی که برابر شهر خودرو داشتیم، ما را برای بازی‌های بعدی امیدوارتر می‌کند. تیم ما نیاز به هماهنگی بیشتری دارد. به عنوان مثال من دو هفته قبل از شروع لیگ به تیم اضافه شدم و برخی بازیکنان هم این شرایط را داشتند. تیم ما قطعاً در بازی‌های بعدی شرایط بهتری خواهد داشت.

مهاجم تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در ارتباط با اینکه برخی شاهین را جزو گزینه‌های سقوط می‌دانند، خاطر نشان کرد: وقتی تیمی تازه به لیگ برتر می‌آید برخی در موردش چنین طرز فکر خاصی دارند، ولی من چنین نظری ندارم. ما تیم بسیار خوبی داریم در ضمن ویسی هم مربی کاربلدی است. این درست است که دو بازی اول را باختیم، ولی برابر تیم‌های پرقدرتی به میدان رفتیم. در بازی‌های آینده مفت امتیاز از دست نخواهیم داد.

وی با طرح این موضوع که مستحق دعوت شدن به اردوی تیم امید بوده است، اظهار داشت: من فصل گذشته در پرسپولیس حضور داشتم و حالا هم در شاهین هستم. وقتی لیست را نگاه کردم واقعاً برایم این سؤال ایجاد شد که چرا من دعوت نشدم. چرا به برخی بازیکنان که فصل قبل ذخیره بودند فرصت داده شد، ولی مرا به اردو دعوت نکردند؟! من سابقه حضور در تمامی تیم‌های پایه را دارم و در جام جهانی هم گل زده‌ام. دعوت نشدن به تیم امید برایم عجیب است و حداقل کادر فنی می‌توانست این فرصت را به من بدهد تا ببینند چه شرایطی دارم.

7655