صیادمنش: پدیده لیگ شدن خوب است ولی همه آرزوهای من نیست!

صیادمنش: پدیده لیگ شدن خوب است ولی همه آرزوهای من نیست!

وب سایت رسمی فوتبالی- اللهیار صیادمنش پس از اینکه به عنوان پدیده لیگ برتر ایران انتخاب شد، صحبت هایی را بیان کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از روزنامه خبر ورزشی، اللهيار‌ صيادمنش‌ در‌ عرض‌ چند‌ ماه‌ اتفاقات‌ بزرگی را‌ در‌ زندگی فوتبالی اش‌ تجربه‌ کرده‌ است.‌ از‌ بازی و‌ گلزنی برای يکی از‌ پرافتخارترين‌ تيم‌های ايران‌ و‌ قاره‌ آسيا‌ گرفته‌ تا‌ انتقال‌ به‌ يکی از‌ پرطرفدارترين‌ تيم‌های ترکيه‌ به‌ نام‌ فنرباغچه.‌ پس‌ از‌ مدتی هم‌ حضور‌ در‌ مسابقات‌ دوستانه‌ مقابل‌ رئال‌ مادريد،‌ بايرن‌ مونيخ‌ و‌ هرتابرلين‌ را‌ تجربه‌ کرد.‌ او‌ به‌ تازگی توانست‌ عنوان‌ پديده‌ ليگ‌ هجدهم‌ برتر‌ را‌ نيز‌ از‌ آن‌ خود‌ کند.‌ مهاجم‌ جوان‌ استقلالی فنرباغچه‌ در‌ همين‌ باره‌ با‌ حرف‌ می زد‌ که‌ بحث‌ به‌ ديدار‌ استقلال‌ و‌ ماشين‌سازی رسيد.‌

‌‌‌‌از‌ چه‌ طريق‌ خبر‌ انتخاب‌ شدنت‌ به‌ عنوان‌ پديده‌ ليگ‌ هجدهم‌ را‌ شنيدی؟
اتاقم تلویزیون دارد ولی شبکه های ایران را نمی گیرد. برای همین داشتم اخبار را دنبال می کردم که دیدم خبر انتخاب شدنم را گذاشت و اولین بار همان جا دیدم.

‌‌‌‌چه‌ حالی شدی؟ 
خب باعث افتخار و خوشحالی ام است ولی این همه آرزوی من نیست. خیلی دوست داشتم روزی این عنوان را به دست بیاورم ولی من به مدارج بالاتری در فوتبال فکر می کنم و دوست دارم هر بار بالاتر بروم. جا دارد از همه مربیان، کارشناسان، خبرنگاران و بازیکنانی که به من رأی دادند تشکر کنم. از آقای زرینچه هم ممنونم که در مراسم به جای من حضور یافتند.

‌‌‌‌بازی هفته‌ دوم‌ سوپرليگ‌ ترکيه‌ را‌ هم‌ به‌ سختی برديد؟
بله! شکر خدا وضعیت خوبی در جدول داریم. البته هنوز بازی های سخت باقی مانده است ولی همین که لیگ را با دو برد متوالی استارت زدیم می تواند برای روحیه کلی تیم خوب باشد.


‌‌‌‌باز هم‌ بازی نکردی؟
این نظر کادر فنی است. البته من آماده بودم ولی سرمربی ترجیح داد ترکیب برنده بازی قبل را دست نزند. بالاخره نوبت به من هم می رسد.

‌‌‌‌بازی سختی بود؟
این اولین بازی بیرون خانه مان بود. تیم استانبول باشاک هم خیلی خوب دفاع می کرد. تا دقیقه ۳+۹۰ هم مساوی بودیم تا بالاخره گل زدیم و ۲ -یک برنده شدیم.

‌‌مادر‌ و‌ پدرت‌ هم‌ در‌ ترکيه‌ هستند؟
بله! خیلی خوشحال شدم وقتی فهمیدم می آیند. مدت ها بود مادرم را ندیده بودم. در این دو ماه پدرم یک بار دیگر به ترکیه آمده بود ولی مادرم را مدت ها ندیده بودم.

‌‌‌‌آنها‌ هم‌ بازی شنبه‌ شب‌ تيمت‌ را‌ از‌ نزديک‌ ديدند؟
نه! ورود به ورزشگاه باشاک استانبول با کارت هواداری و پردردسر بود برای همین در دیدار بعدی در استادیوم فنرباغچه آنها هم می آیند و بازی را از نزدیک می بینند. استادیوم مان در دیدار بعدی دو مهمان ویژه از مازندران دارد.

‌‌‌‌بازی استقلال‌ را‌ ديدی؟
فقط ۱۰ ،۱5 دقیقه اولش را دیدم چون باید می رفتم تمرین و نشد ببینم.

‌‌‌‌تيم‌ محبوبت‌ باخت!‌ فکرش‌ را‌ می کردی؟
گزیده صحنه های بازی نه! البته بعدا را دیدم و مشخص بود تیم هنوز هماهنگی لازم را ندارد. با این همه فکر می کنم استقلال باید در دیدار هفته دوم در تهران این نتیجه را جبران کند تا دل هواداران شاد شود. ان شاءا... از همین بازی نتایج تغییر می کند و استقلال در جدول بالا می رود.


4344

42 نظر