پرسپولیس از برانکو شکایت نمی‌کند

پرسپولیس از برانکو شکایت نمی‌کند

وبسایت رسمی فوتبالی - هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیمی برای تنظیم شکایت علیه برانکو ایوانکوویچ ندارند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، برانکو ایوانکوویچ به دلیل عدم پرداخت مطالبات مالی اش حاضر به ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس نشد تا طبق مفاد قراردادش تصمیم به فسخ یکطرفه قراردادش بگیرد و پرسپولیس را به مقصد الاهلی عربستان ترک کند.

سرمربی سابق پرسپولیس که نزدیک به یک میلیون یورو بابت باقیمانده رقم قرارداد، پاداش قهرمانی در جام حذفی، لیگ برتر و سوپرجام فوتبال کشور از این باشگاه طلب دارد به فیفا شکایت کرده تا بتواند طلب خود را دریافت کند.

برانکو قصد داشت در مذاکره نماینده قانونی اش با مسئولان پرسپولیس در ترکیه با دریافت مطالبات خود، قید غرامت قرارداد فصل آینده خود با پرسپولیس را بزند اما عدم پرداخت این طلب باعث شد تا این مربی کروات در شکواییه ارسالی به فیفا تقاضای غرامت هم کند.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که قبل از این اعلام کرده بود برانکو حق فسخ یکطرفه قراردادش را نداشت خبر از تنظیم شکایت علیه این مربی داد اما از قرار معلوم هیات مدیره باشگاه چنین تصمیمی را فعلاً ندارد.

در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، اعضا به این نتیجه رسیدند فعلاً شکایتی از برانکو نداشته و منتظر دریافت نامه شکایت برانکو از سوی فیفا باشند تا مستندات خود را به کمیته انضباطی آن نهاد ارائه دهند.

انفعال هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در این باره نشان می دهد آنها هیچگونه دلیلی برای شکایت از برانکو ندارند و تنها منتظر نامه قانونی فیفا در این باره مانده اند.


1984

31 نظر