حریف ذوب‌آهن دو بازیکن خارجی خرید

حریف ذوب‌آهن دو بازیکن خارجی خرید

وبسایت رسمی فوتبالی- حریف تنها نماینده ایران در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا با جذب دو بازیکن خارجی جدید، ترکیب خود را تقویت کرد.

به گزارش فوتبالی به نقل از پایگاه خبری کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، تیم فوتبال الاتحاد عربستان حریف ذوب‌آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو هافبک جدید به خدمت گرفت.

یکی از این دو بازیکن لوئیس خیمنس 35 ساله است که اهل کشور شیلی است و به عنوان هافبک هجومی سابقه بازی در تیم‌هایی مانند فیورنتینا، لاتزیو، اینتر، وستهام، پارما را دارد و به واسطه حضور در تیم‌هایی مانند الاهلی، النصر، العربی، الغرافه و قطر با فوتبال آسیا بیگانه نیست و در واقع امسال هشتمین سال حضورش در فوتبال آسیا را تجربه می‌کند.

دیگر بازیکن خریداری شده توسط الاتحاد، امیلیانو وکیو 30 ساله اهل آرژانتین است که در پست هافبک میانی بازی می‌کند. او نیز سابقه بازی در تیم‌های کورینتیانس برزیل، گرمیو، کولوکولوی شیلی، قطر و سانتوس را دارد و سال 2018 با پیوستن به تیم الشباب به صورت قرضی وارد فوتبال آسیا شد.

تیم فوتبال ذوب‌آهن 14 مرداد در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در شهر ابوظبی امارات میهمان الاتحاد خواهد بود.9697

16 نظر