پیشنهاد باشگاه خارجی به هافبک پرسپولیس/ رسن در قطر است!

پیشنهاد باشگاه خارجی به هافبک پرسپولیس/ رسن در قطر است!

وب سایت رسمی فوتبالی- الکاس مدعی شد، یک باشگاه قطری درصدد جذب بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس تهران است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بشار رسن، هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که دچار مصدومیت شده بود، در قطر حضور دارد تمرینات اختصاصی انجام می‌دهد تا در فصل آینده فوتبالی بتواند بدون مشکل بازی کند. او که ستاره تیم ملی عراق هم است، تمرینات بدنسازی را در کمپ اسپایر آغاز کرده تا آماده شروع مسابقات شود.

البته رسن وضعیت مشخصی برای حضور در پرسپولیس ندارد و هر چند علاقه‌مند است در این تیم بماند، اما ابتدا طلب ۴۰ درصدی از قرارداد سال گذشته اش را می‌خواهد تا برای حضور در لیگ نوزدهم قراردادش را قطعی کند که تا این لحظه هنوز اختلاف مدیران باشگاه با مدیر برنامه‌های این بازیکن حل نشده است.

همچنین دقایقی پیش، الکاس قطر مدعی شد بشار رسن با پیشنهاد خوبی از سوی یک تیم قطری روبرو شده و به این تیم قطری می‌پیوندد. او که چندی پیش دچار مصدومیت شدیدی شد و کتف خود را به تیغ جراحان سپرد، برای ادامه روند درمانی به قطر رفته قرار است تا ۹ روز دیگر به تهران بیاید تا به احتمال زیاد ملاقاتی نیز با مدیران پرسپولیس داشته باشد.

وی که درخشش خوبی در رده باشگاهی و ملی داشت و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ نیز برای عراق بازی‌های خوبی انجام داد، اعلام کرد، در صورتی که مطالباتش را بگیرد در پرسپولیس خواهد ماند و مشکلی از این بابت ندارد. البته او با مدیران تیم سرخپوش اختلافاتی دارد، اما رسن تخفیفاتی به پرسپولیسی‌ها داده تا در این تیم ماندنی شود، اما شاید با حضور فرشاد احمدزاده و سروش رفیعی، کالدرون احتیاجی به بشار نداشته باشد که این موضوع تا پایان هفته مشخص خواهد شد.

7413

51 نظر