سیف‌اللهی: می‌خواهیم انتظار فولادی‌ها را برآورده کنیم

سیف‌اللهی: می‌خواهیم انتظار فولادی‌ها را برآورده کنیم

وب سایت رسمی فوتبالی- مهاجم تازه وارد فولاد می‌گوید تلاش آنها جبران نتایج سال‌های قبل این تیم است تا موجب خوشحالی هواداران شوند.

به گزارش فوتبالی، به نقل از ورزش سه، روح‌الله سیف‌اللهی در حاشیه مسابقه دوستانه مقابل داماش تهران، درباره حضور در فولاد خوزستان عنوان کرد: از پیوستن به فولاد خیلی خوشحال هستم؛ فولاد مدیریت با برنامه‌ای دارد و همه مسائل طبق برنامه پیش می‌رود.

او ادامه داد: من در اردوی شهرکرد نبودم و در اردوی تهران به فولاد اضافه شدم؛ تا به امروز مسابقات تدارکاتی خوبی داشتیم و امروز هم بازی دوستانه مناسبی انجام دادیم؛ تمرینات خوبی پشت سر می‌گذاریم و روز به روز در تمرینات و اردوها بهتر می‌شویم؛ امکانات در فولاد فراهم است و امیدوار هستم این شرایط ادامه‌دار باشد تا به شرایط مدنظر کادر فنی برسیم.

هافبک- مهاجم جدید فولاد عنوان کرد: خیلی خوشحال هستم که زیر نظر کادر جوانی در فولاد بازی و تمرین خواهم کرد و چالش جدیدی را تجربه می‌کنم؛ آقای نکونام جوان و باانگیزه هستند تا فولاد نتایج خوبی بگیرد.

سیف‌اللهی اضافه کرد: امیدوار هستم انتظاراتی که در سال‌های گذشته باشگاه و تماشاگران فولاد داشتند و برآورده نشد، امسال جبران کنیم چون هواداران این تیم فوتبال فهم هستند و می‌خواهند فولاد به جایگاه واقعی خود برسد.

7413

26 نظر