رسمی/ دو خرید سویا در یک روز؛ کنده، گرانترین خرید تاریخ سویا

رسمی/ دو خرید سویا در یک روز؛ کنده، گرانترین خرید تاریخ سویا

سایت رسمی فوتبالی- طبق گزارش منتشره در رسانه های ورزشی ژولس کنده بازیکن تیم بوردو با قراردادی 25 میلیون یورویی به سویا پیوست و گران قیمت ترین خرید تاریخ این باشگاه لقب گرفت. کنده 20 ساله با امضای قراردادی 5 ساله از بوردوی فرانسه به سویا منتقل شد.

به گزارش فوتبالی، طبق قرارداد امضا شده، در صورت انتقال کنده از سویا به تیمی دیگر، مبلغی از فروش او به حساب این باشگاه فرانسوی واریز خواهد شد. کنده پنجمین خرید سویا در بازار تابستانی است و قرارداد جدیدش تا سال 2024 اعتبار خواهد داشت. مدیران باشگاه سویا مدتها بود که او را زیر ذره بین داشتند و کنده فصل گذشته یکی از بهترین مدافعان لیگ یک فرانسه بود. 

اوکامپوس خرید ششم سویا

لوکاس اوکامپوس هم ششمین خرید سویا در بازار نقل وانتقالات تابستانی لقب گرفت. این بازیکن آرژآنتینی عصر روز چهارشنبه وارد شهر سویا شد و مستقیما به کلینیک رفته و تستهای پزشکی اش را پشت سرگذاشت. بعد از آن، او به دفتر باشگاه سویا رفت و قراردادی پنج ساله را با این باشگاه به امضا رساند.

اوکامپوس مهاجم باشگاه المپیک مارسی بود و با قراردادی 15 میلیون یورویی به سویا منتقل شد. او قرار است تا جای بازیکنانی مثل کینسی پرومسس و پابلو سارابیا را در تیم سویا پر کند. البته بعید به نظر می رسد که او آخرین خرید سویا در بازار تابستانی باشد؛ چرا که جولن لوپتگی به بازیکنان بیشتری در تیمش نیازدارد. تا پیش از این، باشگاه سویا بازیکنانی مثل دابور، دیگو کارلوس، جردن، دی یونگ، کنده و حالا اوکامپوس را به خدمت گرفته است.

اوکامپوس در سال 2011 با تیم ملی زیر 17 سال آرژانتین در جام جهانی حضور یافته بود و این تنها تجربه حضور او در بازیهای بین المللی است.

6363

 

45 نظر