گل‌محمدی در واکنش به شایعه رفتن رحمتی: سرمربی در خصوص ماندن یا جدایی بازیکنان تصمیم می‌گیرد

گل‌محمدی در واکنش به شایعه رفتن رحمتی: سرمربی در خصوص ماندن یا جدایی بازیکنان تصمیم می‌گیرد

وب سایت رسمی فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: سرمربى در خصوص جدایى، جذب، رفتن یا ماندن هر بازیکنی تصمیم می‌گیرد و این یک موضوع کاملا فنی است.

به گزارش فوتبالی، تمرینات تیم فوتبال پدیده شهر خودرو طبق برنامه زیر نظر یحیی گل محمدی برگزار می‌شود. با توجه به جدایی تعدادی از نفرات، این باشگاه بازیکنان جایگزین مورد نظر را جذب کرده و به زودی با تکمیل جمع نفرات راهی اردوی ترکیه خواهد شد.

در روزهای گذشته موضوع احتمال بازگشت سیدمهدی رحمتی به استقلال خبرساز شد و در حالی که هنوز دروازه‌بان و کاپیتان سابق استقلال واکنشی به این ماجرا نشان نداده است، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد که اجازه نمی‌دهد اینگونه اخبار و حاشیه‌ها آرامش تیمش را تحت تاثیر قرار دهد.

مصاحبه خبرنگار ما با گل‌محمدی را در زیر می‌خوانید.

* موضوع احتمال جدایی سید مهدی رحمتی و بازگشت به استقلال مطرح شده، واکنش شما به این ماجرا چیست؟

من از طریق رسانه‌ها در جریان این مسئله قرار گرفته‌ام و واقعا اطلاعى از این موضوع ندارم. طبیعتا زمانى که یک بازیکن را جذب مى‌کنیم روى او حساب کرده‌ایم و مهدى هم بازیکن با تجربه‌اى است. اگر واقعا بخواهد از جمع ما جدا شود به تصمیمش احترام می‌گذارم چون هیچ بازیکنى را به زور حفظ نمى‌کنیم و انتظار داریم همه اعضاى تیم با جان و دل در کنار ما باشند. هر کس که بخواهد و دلش با تیم باشد در کنار ما مى‌ماند. هر کس هم که واقعا دلش اینجا نباشد می‌تواند به راحتی از تیم جدا شود. از سویى اجازه نمى‌دهیم تمرکز تیم تحت تاثیر اینگونه مسائل قرار گرفته و آرامش ما را بگیرد. نباید توجهى به این موضوعات نشان بدهیم.

* با این شرایط ممکن است رحمتی از جمع شما جدا شود؟

همانطور که گفتم هر بازیکنی  که تمایل داشته باشد از جمع ما جدا شود من هیچ مخالفتی ندارم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. باید ببینیم دیدگاه و نظر خود بازیکن چیست و اصلا مسئله به چه شکلی مطرح شده اما تیم ما وابسته به شخص یا هیچ بازیکنى نیست. شاخصه خوب ما این است که همه یک تیم هستیم و برای هدف مشترک تلاش مى‌کنیم. فکر مى‌کنم سال گذشته هم این مسئله را به خوبى نشان دادیم. در نهایت مسئله مهم این است که سرمربى تیم در خصوص جدایى یا جذب بازیکنان همچنین رفتن یا ماندن هر بازیکنی تصمیم می‌گیرد و این هم یک موضوع کاملا فنی است.

* برنامه آماده‌سازی تیم به چه شکلی دنبال می‌شود؟

خدا را شکر برنامه خودمان را در زمان مورد نظر به خوبی آغاز کردیم. تمرینات خوبی سپری شده و تا امروز دو بازی تدارکاتی هم انجام دادیم. به تهران می‌آییم و دو بازی دیگر هم برابر سپاهان و سایپا خواهیم داشت که اتفاق خوبی است و می‌تواند به ما کمک کند. بعد از این راهی اردوی ترکیه می‌شویم که مراحل نهایی برنامه‌های آماده‌سازی تیم در اردوی ترکیه انجام می‌شود.

* تعدادی از نفرات تاثیرگذار از جمع بازیکنان شما جدا شدند، این مسئله روی کار تیم تاثیر نمی‌گذارد؟

پدیده فصل گذشته هم تیمی نبود که وابسته به نفرات و نام‌ها باشد. ما یک تیم واقعی بودیم و این نقطه قوتی است که باید حفظ شود. البته با وجود جدایی بعضی از نفرات در پست‌های مورد نظر بازیکن گرفتیم. فکر می‌کنم نیاز به جذب دو بازیکن دیگر داریم که برای این پست‌ها هم گزینه‌های خارجی موردنظرمان هستند و احتمالا به زودی نفرات مورد نظر را جذب می‌کنیم و تیم کامل می‌شود. به نظر من مشکل خاصی در این بخش وجود ندارد و تلاش می‌کنیم با آمادگی کامل وارد بازی‌های لیگ شویم.

7655

27 نظر