طهماسبی:‌ با بازیکنان پیکان تسویه حساب می‌شود/در فضایی آرام بازیکن جذب می‌کنیم

طهماسبی:‌ با بازیکنان پیکان تسویه حساب می‌شود/در فضایی آرام بازیکن جذب می‌کنیم

وب سایت رسمی فوتبالی- سرپرست تیم پیکان گفت: باشگاه پیکان در همه این سال‌ها به خوش‌حسابی معروف بوده و تا چند روز آینده با بازیکنان تسویه حساب خواهد شد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، محمدرضا طهماسبی، در خصوص عدم تسویه حساب بازیکنان تیم پیکان گفت:‌ باشگاه هیچ مشکلی برای تسویه حساب با بازیکنان ندارد اما برای انجام این کار نیاز به زمان بود و از آنجایی که به تعطیلات خورده بودیم به همین دلیل تا روزهای آینده تسویه حساب بازیکنان انجام خواهد شد.

وی افزود:‌ باشگاه پیکان در همه این سال‌ها به خوش‌حسابی معروف بوده و هیچگاه مشکلات اینچنینی به وجود نیامده است. حتی بعد از چند شکستی که تیم پیکان داشت و جریمه‌ای برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود این جریمه در ادامه معلق شد تا درصدی از پول بازیکنان کم نشود.

سرپرست تیم پیکان درباره نقل و انتقالات این باشگاه هم خاطرنشان کرد: مذاکرات با بازیکنان مدنظر خودمان آغاز شده و در روزهای اخیر پیگیر این مسائل بودیم اما سیاست باشگاه پیکان این است که در فضای پر از آرامش و احترام کارها را پیش ببریم و به دنبال ایجاد سروصدا برای تمدید قرارداد بازیکنان و یا جذب بازیکنان جدید نیستیم و در فضای آرام و دوستانه کارها را پیش می‌بریم.


4344

4 نظر