غیبت گلر استقلال و آزمون در فهرست تیم ملی/صیادمنش جوان ترین ملی پوش بزرگسالان

غیبت گلر استقلال و آزمون در فهرست تیم ملی/صیادمنش جوان ترین ملی پوش بزرگسالان

وب سایت رسمی فوتبالی- نام گلر استقلال و مهاجم مصدوم تیم ملی در فهرست دیدار دوستانه شاگردان ویلموتس با سوریه قرار ندارد.

به گزارش فوتبالی،  دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و سوریه از ساعت 19:45 امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شده است و حدود 4 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.

* گلرهای تیم ملی سوریه و گلرهای تیم ملی با لباس قرمز رنگ در زمین حضور پیدا کردند.

* بیرانوند،عابدزاده و پیام نیازمند 3 دروازه بان تیم ملی برای این مسابقه هستند و حسینی در بین آنها دیده نمی شود. نام حسینی در لیست تیم ملی ک در اختیار خبرنگاران قرار گرفته هم نیست.

* تمامی بازیکنان تیم ملی در این دیدار برای گرم کردن وارد زمین شدند وبازیکنان ذخیره در گوشه ای از زمین مشغول بزی آقا وسط شدند.

* سردار آزمون که به دلیل آسیب دیدگی از روز اول در تمرینات تیم ملی حضور نداشت در این مسابقه حضور ندارد و نام او مثل سید حسین حسینی در بین اسامی نیست.

*پیام نیازمند، امیر عابدزاده، روزبه چشمی، حسین کنعانی زادگان، پژمان منتظری، سعید عزت اللهی، احمد نوراللهی، علی علیپور، ووریا غفوری، اللهیار صیادمنش، مسعود شجاعی  و مهدی ترابی نفراتی هستند که نام آنها در لیست ذخیره قرار دارد.

* مارک ویلموتس بعد از دقایقی از گرم کردن بازیکنان در زمین چمن حاضر شد و برنامه های آماده سازی ملی پوشان را زیر نظر گرفت.

* اللهیار صیادمنش برای اولین بار با پیراهن تیم ملی بزرگسالان حضور در لیست تیم ملی را تجربه می کند. این بازیکن 17 ساله است و جوان ترین بازیکن تیم ملی بزرگسالان محسوب می شود.  این بازیکن از استقلال راهی فنرباغچه شده است.

7413

32 نظر