کلینزمان: بهتر از کلوپ برای لیورپول پیدا نمی‌شود

کلینزمان: بهتر از کلوپ برای لیورپول پیدا نمی‌شود

وب سایت رسمی فوتبالی- ستاره سابق فوتبال آلمان و سرمربی سابق تیم ملی این کشور، یورگن کلینزمان، می‌گوید یورگن کلوپ گزینه ایده‌آل سرمربی‌گری لیورپول بوده و هست. 

به گزارش فوتبالی، یورگن کلینزمان، اسطوره فوتبال آلمان و سرمربی سابق تیم ملی فوتبال این کشور با ستایش از هم‌‌نام خود، یورگن کلوپ، می‌گوید کلوپ برای هدایت لیورپول گزینه‌ای ایده‌آل بوده و هست. کلینزمان معتقد است کلوپ از همین حالا برنامه‌ریزی برای فتح جامهای بیشتر را در دستور کار خود قرار داده است.

کلوپ چند روز پیش با پیروزی 2-صفر مقابل تاتنهام اولین جام خود با قرمزهای انگلیسی را بدست آورد اما کلینزمان که خود سابقه بازی در تاتنهام را دارد به ستایش از سرمربی لیورپول پرداخته و او را ایده‌آل‌ترین گزینه ممکن برای هدایت مرسی‌سایدی‌ها می‌داند.

کلینزمان در گفتگو با روزنامه انگلیسی میرر گفت:" کلوپ از آن دسته آدمها است که نمی‌توانید برایش آرزوی موفقیت نکنید. او انرژی زیادی روی کارش در لیورپول گذاشته و در زمینه‌های مختلف تلاش زیادی کرده".

اسطوره فوتبال آلمان در ادامه گفت:" کلوپ موفق شده مردم لیورپول را عاشق خود کند و یکی از آنها شود. برای همین نتیجه نهایی یعنی قهرمانی در اروپا واقعا حق او است و چه برای خودش و چه برای لیورپولی‌ها ارزش ویژه‌ای دارد. کلوپ برای لیورپول گزینه خیلی ایده‌آلی است و این به سابقه او برمی‌گردد".کلینزمان در ادامه اضافه کرد:" وقتی می‌گویم کلوپ برای لیورپول ایده‌آل است و این به سابقه او برمی‌گردد به این خاطر است که کلوپ از خانواده‌ای کارگری می‌آید که در آلمان با باشگاه‌شان زندگی می‌کردند و برای باشگاه‌شان می‌مردند. او از بچگی تا بزرگسالی همیشه در محلات همین طبقه زندگی کرده و در کنار آنها نفس کشیده. و به همین خاطر است که حالا هم در شهر لیورپول که فضای مشابهی دارد به این راحتی موفق شده به یکی از مردم شهر تبدیل شود و جای خودش را در دل آنها باز کرده." 


4344

39 نظر