مالک باشگاه پدیده: زنوزی تحت تأثیر آدم‌های اطرافش قرار نگیرد/ قرارداد ما با چوچو قانونی است

مالک باشگاه پدیده: زنوزی تحت تأثیر آدم‌های اطرافش قرار نگیرد/ قرارداد ما با چوچو قانونی است

وب سایت رسمی فوتبالی- فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهر خودرو تأکید کرد که قرارداد این باشگاه با کارلوس آلبرتو چاوریای نیکاراگوئه‌ای قانونی است.

به گزارش فوتبالی فرهاد حمیداوی در گفت‌وگویی در واکنش به اینکه باشگاه تراکتورسازی مدعی شده است قرارداد باشگاه پدیده با کارلوس آلبرتو چاوریا ملقب به چوچو قانونی نیست و می‌خواهد این موضوع را از لحاظ قانونی دنبال کند، اظهار داشت: فکر می‌کنم فشاری که روی آقای زنوزی از طرف هواداران تراکتورسازی ایجاد می‌شود، باعث شده است که هر از گاهی شاهد چنین اتفاقات یا حرف و حدیث‌هایی باشیم. تمام مدارک ما دال بر حقیقت است و با توجه به اینکه چوچو با باشگاه پدیده قرارداد دارد، همچنان در کنار ما خواهد ماند.

وی در ادامه تأکید کرد: مسائل مربوط به ITC‌ باید در سیستم ثبت شود و این موضوع قابل جعل نیست. متأسفانه تراکتوری‌ها راه را اشتباه رفته‌اند. ظاهراً آنها از فدراسیون نیاکاراگوئه استعلام گرفته‌اند، این در حالی است که چوچو فصل قبل در اروپا حضور داشته است. به‌عنوان فردی که به صورت خصوصی یک باشگاه را اداره می‌کند از آقای زنوزی انتظار داشتم که تماس بگیرد و از من در این باره اطلاعات لازم را کسب کند. امیدوارم ایشان دیگر تحت تأثیر آدم‌های اطرافش قرار نگیرد.

7655

90 نظر