ممشلی:‌ اگر رتبه تک رقمی به دست می‌آوردیم عالی می‌شد/ با تیمی مذاکره نکرده‌ام

ممشلی:‌ اگر رتبه تک رقمی به دست می‌آوردیم عالی می‌شد/ با تیمی مذاکره نکرده‌ام

وب سایت رسمی فوتبالی- مجتبی ممشلی، مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: با توجه به اولین سال حضور نساجی در لیگ برتر، نتایج خوبی گرفتیم و خوشحالم که تیم ما در لیگ برتر حفظ شد.

به گزارش فوتبالی، مجتبی ممشلی در گفت‌وگویی با اشاره به عملکرد تیمش در فصل گذشته گفت: ما در مجموع عملکرد خوبی داشتیم و اگر شانس بیشتری داشتیم حتی می‌توانستیم رتبه تک رقمی به دست بیاوریم که در این صورت عالی می‌شد. در برخی بازی‌ها هم از داوری‌ها ضربه خوردیم، ولی در مجموع عملکرد نساجی خوب بود.

 مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر در ادامه افزود: خوشحالم که در اولین سال حضور نساجی در لیگ برتر، توانستیم در لیگ بمانیم و امیدوارم نساجی در فصل آینده نتایج بهتری بگیرد تا هواداران هم خوشحال شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکردش در این فصل راضی است، خاطر نشان کرد: من در اکثر بازی‌ها به میدان رفتم و فقط در دو سه بازی غایب بودم. همیشه تلاش کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم و فکر می‌کنم نیم‌فصل دوم برایم بهتر از نیم‌فصل اول بود.

ممشلی در مورد اینکه برای فصل بعد چه تصمیمی خواهد گرفت، تصریح کرد: فصل تازه تمام شده است و من هم در حال استراحت هستم. حتی موبایلم را یک هفته خاموش کرده بودم و از چیزی هم خبر ندارم. این روزها تکلیف خیلی از تیم‌ها مشخص نیست و من هم عجله‌ای ندارم. تا الان نیز با تیمی مذاکره نکرده‌ام و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

7655

10 نظر