استادالدوحه: الغرافه در پی همکاری با فریرا

استادالدوحه: الغرافه در پی همکاری با فریرا

وبسایت رسمی فوتبالی- رسانه های دوحه از تلاش های الغرافه برای امضای قرارداد با مربی موفق و پرتغالی السد بعد از فینال امشب کاس امیر خبر دادند.


به گزارش فوتبالی، اوسوالدو فریرا امشب برای آخرین بازی در رقابت های داخلی قطر هدایت السد را برعهده خواهد داشت. این مربی که اواسط هفته جدال تشریفاتی با پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان خواهد داشت امشب به صورت رسمی با طرفداران السد در دوحه خداحافظی خواهد کرد.


این مربی 71 ساله پرتغالی با کلکسیونی از افتخارات بزرگ در تایید تصمیم خود برای جدایی از السد اعلام کرد نیاز به استراحت در کنار خانواده اش دارد اما با این حال رسانه های دوحه از جمله استاد الدوحه مدعی شدند باشگاه الغرافه از مدت ها قبل مذاکرات با فریرا را در دستور کار قرار داد تا مرد پرتغالی را جایگزین گورکوف فرانسوی کند.


استاد الدوحه حتی یک گام جلوتر هم رفت و در آخرین خبر توئیتری خود مدعی شد امشب بعد از فینال کاس امیر، اوسوالدو فریرا به عنوان سرمربی جدید الغرافه معرفی خواهد شد. از همین رو باید منتظر ماند و دید واقعا این اتفاق رخ خواهد داد یا نه؟ به خصوص با شرایطی که فوتبال باشگاهی قطر در اختیار دارد و همواره دو غول بزرگ این کشور یعنی السد و الدحیل برای قهرمانی می جنگند.9697

7 نظر