پرسپولیس در جم: همان 2-4-4 خطی بدون سروش و نادری؟

پرسپولیس در جم: همان 2-4-4 خطی بدون سروش و نادری؟

وب سایت رسمی فوتبالی- برانکو غیر از بیرانوند که جانشین رادوشویچ خواهد شد، تغییر دیگری در ترکیب ایجاد نخواهد کرد و پرسپولیس را با همان ترکیب بازی با ماشین‌سازی به میدان خواهد فرستاد.

به گزارش فوتبالی، بر خلاف تصور ما که می‌گفتیم برانکو می‌خواسته برای بازی آخر به محمد نادری استراحت بدهد که در بازی با ماشین‌سازی او را روی نیمکت نشانده، به نظر می‌رسد تصمیم او برای بازی با پارس‌جنوبی هم نیمکت‌نشینی این بازیکن است.

در واقع آقای سرمربی در بازی آخر، تیمش را با همان سیستم و ترکیب بازی با ماشین‌سازی به میدان می‌فرستد. عجیب‌ترین تغییر در ترکیب پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی، بازگشت شایان مصلح به دفاع چپ و نیمکت‌نشینی محمد نادری بود که ظاهرا در جم نیز اتفاق خواهد افتاد.

در آن بازی برانکو بعد از مدت‌ها از ۲-۴-۴ خطی استفاده کرد و در حالی که بشار رسن مصدوم شده و از لیست بیرون رفته بود، سروش رفیعی را هم تا ۲۰ دقیقه مانده به پایان بازی روی نیمکت نشاند.

اگر ملاک‌مان تصاویر تمرین روز سه‌شنبه باشد، باید بگوییم برانکو ایوانکوویچ غیر از بیرانوند که جانشین رادوشویچ خواهد شد، تغییر دیگری در ترکیب ایجاد نخواهد کرد و پرسپولیس را با همان ترکیب بازی با ماشین‌سازی به میدان خواهد فرستاد. یعنی این ترکیب: بیرانوند، سیدجلال، شجاع، مصلح، شیری، کامیابی‌نیا، نوراللهی، ترابی، نعمتی، بودیمیر و علیپور.

7655

68 نظر