پخش زنده استقلال و سپیدرود به شبکه شما منتقل شد

پخش زنده استقلال و سپیدرود به شبکه شما منتقل شد

وب سایت رسمی فوتبالی- شایعات مربوط به پخش بازی استقلال و سپیدرود رشت از شبکه ورزش رد شده و به نظر می رسد این بازی از شبکه شما پخش خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، روز پنجشنبه بازی های هفته آخر لیگ برتر به طور همزمان برگزار خواهند شد. در جریان این بازی ها پرسپولیس در جم برای تعیین قهرمان به مصاف پارس جنوبی می رود،سپاهان در اصفهان میزبان استقلال خوزستان است و استقلال نیز در تهران میزبان سپیدرود رشت خواهد بود.

پیش از این شنیده می شد که به دلیل برگزاری بازی استقلال در تهران، شبکه سه سیما دیدار این تیم مقابل سپیدرود را پخش خواهد کرد و بازی پرسپولیس از شبکه ورزش پخش می شود.

این در حالی است که بعد از پیگیری مسئولان باشگاه پرسپولیس طی صحبتی که با مسئولان شبکه سه داشتند، مطلع شدند که بازی تیم شان به دلیل حساسیت بیشتر از شبکه سه سیما پخش می شود.

بازی سپاهان و استقلال خوزستان هم به دلیل اینکه سپاهان شانس قهرمانی دارد از شبکه ورزش پخش خواهد شد و بازی تیمهای استقلال و سپیدرود از شبکه شما روی آنتن خواهد رفت.

انتقال بازی استقلال و سپیدرود به شبکه شما موجب دلخوری و اعتراض هواداران استقلال به تصمیم مدیران سازمان صدا و سیما شده است.

7655

533 نظر