صالح: مدیران باشگاه به شکست‌های ما فوتبالی نگاه کردند

صالح: مدیران باشگاه به شکست‌های ما فوتبالی نگاه کردند

وبسایت رسمی فوتبالی- مجید صالح، مربی تیم فوتبال پیکان اعتقاد دارد که اگر پیکان در طول فصل مانند چهار بازی اخیر خود عمل می‌کرد، شرایط بهتری داشت.

به گزارش فوتبالی، مجید صالح درباره برتری یک بر صفر پیکان مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول و حساسیت بازی‌های هفته آخر و همچنین بحث بازی جوانمردانه، این دیدار یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما بود. بازی با تراکتورسازی در تبریز و این دیدار جزو بازی‌های سخت ما بودند. ما برای اینکه حرف و حدیثی پیش نیاید، مقابل نفت با تمام قوا بازی کردیم.

وی در ادامه افزود: شرایط‌مان در جدول به گونه‌ای بود که جا داشتیم به بازیکنان جوان بازی دهیم، اما با نظر کادر فنی به این نتیجه رسیدیم که برای اینکه شائبه‌ای به وجود نیاید، با همه‌ی توان‌مان بازی کنیم. نفتی‌ها از نتیجه دیدار سپیدرود رشت و نساجی مازندران خبر داشتند و دنبال یک امتیاز بودند. ما باید مزد تلاش‌مان را می‌گرفتیم که گرفتیم. گل دیرهنگامی زدیم، اما حق‌مان برد بود. البته پس از گل ما، نفتی‌ها چیزی برای از دست دادن نداشتند و صاحب یکی دو موقعیت گل شدند.

«باید به مجموعه پیکان تبریک بگویم که مجموعه‌ای سالم و خوب است.»، مربی تیم فوتبال پیکان با بیان این جمله در رابطه با برنامه فصل بعد پیکانی‌ها گفت: اگرچه در چهار دیدار اخیرمان خوب عمل کردیم، اما چه در زمان کادر فنی قبلی و چه زمان ما، پیکان فراز و نشیب داشته است. نتایج پیکان سینوسی بوده و اگر در این فصل دو شکست کمتر داشتیم شاید در رتبه‌های ششم و هفتم و حتی بالاتر قرار می‌گرفتیم. برای اینکه جلوی نواسانات را بگیریم، بازیکنانی باید جذب شوند که پیکان را مدعی بالای جدول کنند. باید دید سرمایه‌گذاری باشگاه برای فصل آینده به چه صورت است. ما آماده شروع فصل بعد هستیم، اما باید بررسی کنیم وضعیت بازیکنان چطور است و با بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است، مذاکره کنیم. در پیکان تعداد بازیکنانی که قرارداد ندارند، زیاد است و شاید یکسری از بازیکنان بخواهند جدا شوند.

صالح خاطرنشان کرد: اگر هیئت مدیره وضعیت باشگاه را اعلام کند، از الان برای فصل بعد شرایط تیم را بررسی خواهیم کرد. در اینجا باید تشکری از هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه داشته باشم که در زمان عدم نتیجه‌گیری پیکان، فوتبالی نگاه و صبر کردند. پیکان مجموعه حرفه‌ای و خوبی دارد. تیم پشتیبانی و کادر فنی زحمت کشیدند تا شرایط رو به رشد شود. ای کاش در تمام بازی‌ها مانند چهار بازی آخرمان عمل می‌کردیم. قطعاً برای هفته آینده مقابل تیم قابل نساجی تلاش می‌کنیم بازی خوبی انجام داده تا لیگ را با خاطره خوبی به پایان برسانیم.9697

2 نظر