بشار و مدیربرنامه اش با هیچ باشگاه قطری مذاکره رسمی نداشته اند

بشار و مدیربرنامه اش با هیچ باشگاه قطری مذاکره رسمی نداشته اند

وب سایت رسمی فوتبالی- رسانه ای شدن پیشنهاد قطری ها به بشار رسن باعث شده تا هواداران پرسپولیس نگران شوند.

به گزارش فوتبالی، مدیربرنامه بشار رسن نظر دیگری دارد و تاکید می کند بشار فکر و ذکرش پرسپولیس است. امیر ارسلان مرتاض مدیربرنامه بشار رسن در این باره به فوتبالی گفت: به شایعات کاری نداریم و تمرکز بشار روی بازیهایش برای پرسپولیس است. اما بازیکنی که بهترین بازیکن عراق در سال ۲۰۱۸ شده، سن چندان بالایی ندارد و در پرسپولیس فوق العاده کار کرده است، طبیعی است که باید پیشنهاد داشته باشد.
وی ادامه داد: با تمام این تفاسیر، نه بشار و نه من به عنوان مدیربرنامه اش هیچ مذاکره ای با هیچ باشگاهی نداشته ایم و در فاصله زمانی تمدید قرارداد تا امروز، هیچ مذاکره رسمی با هیچ باشگاه قطری نداشته ایم.
او در ادامه گفت: این خبر مثل خیلی خبرهای دیگر منتشر شده و ممکن است درست نباشد ولی باز هم تکرار می کنم که داشتن پیشنهاد برای بازیکن خوبی مثل رسن عجیب نیست.

مرتاض در پایان گفت: بشار رسن همین الان مثل دیگر بازیکنان خوب پرسپولیس یعنی علی علیپور و علیرضا بیرانوند پیشنهادهایی دارد اما پیشنهاد بشار رسانه ای شده است و پیشنهادهای علیپور و بیرانوند رسانه ای نشده است. این خبر نباید شک و شبهه ای برای طرفداران ایجاد کند چرا که یک اتفاق کاملا طبیعی و ساده است. وقتی بازیکنی خوب کار کند مورد توجه همه کارگزاران و بازیکن یاب ها قرار می گیرد و حتی ممکن است که خود بازیکن ها هم از این ماجرا بی خبر باشد.


4344

92 نظر