برنامه بعدی برانکو : پیروزی در فولادشهر

برنامه بعدی برانکو : پیروزی در فولادشهر

وب سایت رسمی فوتبالی - از آخرین پیروزی پرسپولیس در برابر ذوب‌آهن در فولادشهر حدود 8 سال می گذرد و حالا برانکو و تیمش در تلاش هستند در شرایطی که شانس زیادی برای قهرمانی در این فصل دارند به ناکامی های خود در فولادشهر پایان داده و نوار ناکامی شان را در اصفهان برابر سفید و سبزهای اصفهانی بشکنند. 

  به گزارش فوتبالی، آخرین برد پرسپولیس در فولادشهر برابر ذوب آهن به فروردین سال 90 بر می گردد، دیداری که پرسپولیس با سرمربیگری علی دایی موفق شد كام ذوب آهن مدعی آن روزها را در فولادشهر با يك پيروزی پرگل تلخ كند تا پرسپولیس که در آن روزها شرایط اصلا خوبی را نداشت با این برد قاطع روحيه از دست رفته خود را باز يابد. 

 پرسپولیس در آن دیدار از لیگ دهم، با گل های امیرحسین فشنگچی، وحید هاشمیان و محمد نوری موفق شد از سد ذوب آهن عبور کند، پیروزی که حالا حدود 8 سال از آن می گذرد و دیگر در اصفهان برای پرسپولیس تکرار نشد. این در حالی است که تیم برانکو که به خصوص در فصل جاری رکوردهای زیادی را جابجا کرده و  نوار ناکامی های زیادی را هم پاره نموده ماموریت دیگری را پیش روی خود می بیند. با این تفاصیل به نظر می رسد برنامه بعدی برانکوی پرسپولیس تا قبل از هت تریک در قهرمانی، پیروزی در فولادشهر برابر ذوب آهن اصفهان باشد.


1984

92 نظر