اخبار لژیونرها/ دبل رضاییان مقابل الغرافه، طارمی دوباره پنالتی خراب کرد!

اخبار لژیونرها/ دبل رضاییان مقابل الغرافه، طارمی دوباره پنالتی خراب کرد!

وبسایت رسمی فوتبالی- شب گذشته (شنبه) برخی از لژیونر‌های کشورمان برای تیم خود میدان رفتند.

به گزارش فوتبالی، در ادامه عملکرد برخی از لژیونر را در بازی‌های شب گذشته می خوانید:


لیگ ستارگان قطر/ الشحانیه ۳ - الغرافه یک

در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتبال قطر شب گذشته تیم‌های الشحانیه و الغرافه به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی تیم لژیونر کشورمان به پایان رسید. رامین رضاییان در این بازی از ابتدا در ترکیب الشحانیه قرار داشت و موفق شد ۲ گل تیمش را به ثمر برساند تا ستاره الشحانیه مقابل الغرافه باشد.

همچنین مهدی طارمی لژیونر ایرانی تیم الغرافه هم شب گذشته مقابل الشحانیه از ابتدا برای تیمش بازی کرد. در اوایل نیمه دوم طارمی پنالتی به دست آمده برای تیمش را از دست داد. البته این ضربه که توسط دروازه‌بان دفع شده بود، از سوی داور برای بار دوم تکرار شد و اینبار طارمی موفق شد گلزنی کند.


لیگ ستارگان قطر/ الدحیل ۳ - العربی صفر

در هفته بیست‌ودوم لیگ ستارگان قطر شب گذشته تیم‌های الدحیل و العربی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با شکست سنگین تیم لژیونر فوتبال ایران به پایان رسید. مرتضی پورعلی‌گنجی در این بازی ۹۰ دقیقه برای العربی بازی کرد و در دقیقه ۳۹ از سوی داور کارت زرد گرفت.


لیگ برتر لهستان/ اسلاسک وروتسلاو صفر - گورنیک یک

در هفته سی‌ام و پایانی مرحله نخست لیگ استراکلاسا لهستان شب گذشته تیم‌های اسلاسک و گورنیک به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با شکست تیم لژیونر کشورمان به پایان رسید. فرشاد احمدزاده در این دیدار از اول در ترکیب تیمش حضور داشت و در دقیقه ۸۲ تعویض شد.


لیگ برتر روسیه/ احمد گروژنی یک - لوکوموتیو مسکو ۳

در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر روسیه شب گذشته تیم‌های احمد گروژنی و لوکوموتیو مسکو به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با شکست تیم ملی‌پوش فوتبال ایران به پایان رسید. میلاد محمدی که از ابتدا در ترکیب گروژنی حضور داشت ۷۰ دقیقه بازی کرد و نمایش خوبی هم داشت.


لیگ ستارگان قطر/ الاهلی یک - الخور یک

در هفته بیست‌ودوم و پایانی لیگ ستارگان قطر شب گذشته تیم‌های الاهلی و الخور به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی یک - یک به پایان رسید. امید ابراهیمی که در ترکیب اصلی الاهلی بود در دقیقه ۳۱ از روی نقطه پنالتی گل تساوی بخش تیمش را زد.9697

19 نظر