حاجیلو: پرسپولیسی ها از عملکرد ما تمجید کردند!

حاجیلو: پرسپولیسی ها از عملکرد ما تمجید کردند!

وب سایت رسمی فوتبالی- مدیر تیم استقلال عنوان کرد که هواداران پرسپولیس معتقد بودند عملکرد ما مقابل العین اروپایی بوده و از بازی ما تمجید کردند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبر ورزشی، استقلال امشب برای آخرین مرتبه در سال 97 وارد زمین خواهد شد و پس از جدال با نساجی مازندران عملا تا دهم فروردین وارد زمین نخواهد شد. دیروز ظهر در مورد شرایط استقلال، بازی با العین، شهرآورد پایتخت و به طور کلی شرایط کلی کشور با اصغر حاجیلو هم کلام شدیم تا ببینیم سرپرست آبی ها در مورد وقایع اخیر چه نظراتی دارد.


*‌‌نگرانیمان‌ فقط ‌مصدوميت ‌است

شرایط روحی و جسمی بازیکنان ما مطلوب است. از هر نظر وضعیت خوبی داریم. محروم هم نداریم ولی به خاطر فشردگی مسابقات تعداد مصدومان تیم زیاد است. به هر حال شرایط طوری شده که استقلال هر 4 روز یک بار بازی می کند و همین مسئله میزان آسیب دیدگی بچه ها را به طرز قابل ملاحظه ای بالا می برد. البته چاره ای نداریم و باید با این مسئله کنار بیاییم.


*‌‌‌بازی ‌اعصاب ‌و ‌روان

برد در بازی امشب برای مان فوق العاده مهم است چون می توانیم باز هم در جدول پیشرفت کنیم اما حکایت  تقابل با پرسپولیس کاملا متفاوت است. شهرآورد در واقع بازی اعصاب و روان اســت و به خاطر جو حاکم بر استادیوم، هر تیمی که بازیکنانش تحت تأثیر فضای موجود قرار نگیرد، شانس بیشتری برای پیروزی خواهد داشت. این مسئله حتی گاهی اوقات از شرایط فنی و بدنی تیم ها هم مهم تر است. به هر حال می خواهیم سال98 را با یک برد ارزشمند شروع کرده و عیدی ویژه به هواداران عزیزمان بدهیم. جدا از بحث پیروزی، قطعاً زیبایی مسابقه هم برایمان اهمیت دارد. هیچ وقت یادم نمی رود سال 6۲ شهرآورد در حضور 1۲0 هزار تماشاگر برگزار شد و ما مسابقه را بردیم ولی هواداران پرسپولیس بدون هیچ مشکلی از استادیوم خارج شدند چون دیدند تیمشان خوب بازی کرد.


*‌‌‌بازی‌اروپايی

در جدال مقابل العین خوب بودیم. به ویژه در نیمه دوم که تمرکزمان بیشتر بود اما یک اتفاق در دقیقه 85 همه چیز را خراب کرد. واقعاً نیمه دوم بازی ما در سطح اروپا بود. باور کنید به خاطر اینکه سرپرست استقلال هستم این حرف را نمی زنم بلکه خود پرسپولیسی ها به من گفتند. چند نفر از همکارانم در اداره پرسپولیسی اند. آنها روز چهارشنبه از بازی استقلال تمجید کردند و مدعی بودند تیم ما مقابل العین اروپایی بازی کرد.


*عيد‌ يعنی ‌شرمنده ‌نشدن‌ پدر

عید نوروز خیلی زیباست اما من به تاریخ خیلی کاری ندارم. اینکه عید اول فروردین باشد یا دهم اسفند، فقط یک روز است که در تاریخ ثبت می شود اما می دانی عید واقعی چه روزی است؟ نوروز واقعی یعنی روزی که همه مردم در خیر و خوشی زندگی کنند. نوروز یعنی روزی که هیچ کس به لحاظ مالی نیازمند نباشد. عید آن روزی است که پدر خانواده شرمنده بچه هایش نباشد و بتواند با دست پر به خانه بیاید. بتواند خانواده اش را به مسافرت ببرد. همین پارسال سر آتش سوزی بازار چند نفر از عزیزان مان دچار مشکل شدند. عده ای از آتش نشانان غیورمان جان خودشان را از دست دادند و... امیدوارم این اتفاقات دیگر تکرار نشود.


*‌‌‌سال ‌بدون ‌كمبود ‌و ‌گرسنگی

امیدوارم سال 98 ،سال خاتمه کمبودها باشد و هیچ کس گرسنه نماند. امیدوارم کسی محتاج نان شب نباشد. وقتی سر سفره غذا این حس را دارم که سفره همسایه ام از من رنگین تر است، خوشحال می شوم ولی اگر بدانم سفره همسایه ام خالی است، خیلی غصه می خورم. سال 97 اصلا سال خوبی نبود. نمی دانم، شاید سال امتحان ما بود ولی هرچه بود، گذشت و تمام شد. امیدوارم سال جدید دیگر شاهد وقوع چنین مشکلاتی در این مملکت نباشیم و همه دست در دست هم ایران را به جلو ببریم.9697

28 نظر