محمد نوری: داوران پشت دروازه علیه ما پنالتی‌های اشتباه می‌گیرند

محمد نوری: داوران پشت دروازه علیه ما پنالتی‌های اشتباه می‌گیرند

وبسایت رسمی فوتبالی- محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم مدعی است داوران پشت دروازه علیه این تیم پنالتی‌های اشتباه می‌گیرند.

به گزارش فوتبالی، محمد نوری، با اشاره به وضعیت تیمش بعد از شکست برابر سپاهان اصفهان گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و آن شکست را فراموش کردیم. البته در آن بازی یک پنالتی مسلم روی من گرفته نشد و اگر داور تصمیم درستی می‌گرفت، قطعاً شرایط فرق می‌کرد.

وی در ادامه افزود: متأسفانه داوران پشت دروازه علیه ما پنالتی‌های اشتباه می‌گیرند و این موضوع باعث شده است که در چند بازی از این اشتباهات ضرر کنیم. از طرفی دو پنالتی هم باید به سود ما گرفته می‌شد که این اتفاق رخ نداد. امیدوارم دیگر اشتباهات داوری به ما ضربه نزند.

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به بازی بعدی تیمش در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر خاطر نشان کرد: ما باخت به سپاهان را فراموش کردیم و حالا به فکر بازی با ماشین‌سازی هستیم. ما با تیم خوبی روبه‌رو می‌شویم، ولی هدف‌مان این است که آخرین بازی در سال 97 را با برد پشت سربگذاریم.

نوری در پاسخ به این پرسش که چه زمانی قرار است مشکلات مالی بازیکنان پارس جنوبی برطرف شود، عنوان کرد: هنوز که پولی به حساب بازیکنان واریز نشده است، ولی باشگاه قول داده که تا چند روز آینده حق و حقوق بازیکنان را بدهد. به‌هرحال وقتی مشکلات مالی از بین برود بازیکنان با تمرکز بیشتری در تمرینات و مسابقات حاضر می‌شوند.

وی در مورد رقابت مدعیان قهرمانی در لیگ برتر تصریح کرد: در این زمینه چیزی قابل پیش‌بینی نیست. به اعتقاد من چهار تیم پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و سپاهان به یک اندازه برای قهرمان شدن شانس دارند.9697

5 نظر