رونالدو: گلزنی در ایتالیا از انگلیس و اسپانیا سخت تر است، رئال مادرید به من عشق، هوادار و دوستان زیادی داد!

رونالدو: گلزنی در ایتالیا از انگلیس و اسپانیا سخت تر است، رئال مادرید به من عشق، هوادار و دوستان زیادی داد!

سایت رسمی فوتبالی - کریستیانو رونالدو، مهاجم یوونتوس، معتقد است که گلزنی در ایتالیا از گلزنی در لیگ های اسپانیا و انگلیس سخت تر است و از ترک رئال مادرید، باشگاهی که عشق، هوادار و دوستان زیادی به او داد، صحبت کرد.

به گزارش فوتبالی، زین الدین زیدان احتمال بازگشت کریستیانو رونالدو در دومین دوره حضور خود به عنوان سرمربی رئال مادرید را به طور کامل رد نکرد اما به نظر می رسد که فوق ستاره پرتغالی از شرایط خود در ایتالیا بسیار راضی است. این بازیکن در گفتگو با DAZN اظهار داشت: " از این که در ایتالیا و این لیگ رقابتی هستم بسیار خوشحالم. تجربه من تا به حال بسیار خوب بوده است. احساس خوبی درباره خودم دارم. در لیگ ایتالیا جا افتاده ام اما بازی در اینجا سخت است. از نظر من بیشترین سختی برای مهاجمان است. این لیگی است که کیفیت بالایی دارد. انتظار این حجم از کیفیت را نداشتم. من، خانواده و فرزندانم خوشحال هستیم. همه چیز مثبت است. ما به خوبی تطبیق پیدا کردیم و خانواده ام ایتالیا را دوست دارند. سبک زندگی، کشور، زبان و فرهنگ متفاوت است اما من به خوبی جا افتادم. از 11 سالگی دور از خانه بوده ام و مشکلی از این بابت ندارم. وقتی 18 ساله بودم به انگلیس رفتم، در 25 سالگی به مادرید و حالا در 33 سالگی در تورین هستم. تطبیق با شهر و کشور جدید برای من سخت نیست. دلم برای پرتغال یا اسپانیا تنگ نمی شود. "

او در ادامه اضافه کرد: " مشخصا من دوستانی زیادی را پشت سر گذاشتم. باشگاه بزرگی را ترک کردم. باشگاهی را ترک کردم که به من عشقريال هوادارا و دوستان زیادی داد. با این حال دلم برای کشور اسپانیا تنگ نشده چون همان چیزها را اینجا نیز دارم. این برای من سخت نیست. همه چیز هیجان انگیز و متفاوت است اما من به خوبی تطبیق پیدا کرده و خوشحال هستم. به نظر من گلزنی در سری آ سخت تر از لالیگاست. تیم ها آنجا بیشتر ریسک می کنند اما اولویت اول در ایتالیا دفاع خوب و سپس حمله است. بازی ها در اسپانیا بازتر است. من 5 سال نیز در انگلیس بازی کردم اما همچنان فکر می کنم گلزنی در لیگ ایتالیا سخت تر است. "

162 نظر