پروین: نباید کمک های هدایتی به فوتبال ایران را فراموش کنیم

پروین: نباید کمک های هدایتی به فوتبال ایران را فراموش کنیم

وب سایت رسمی فوتبالی- علی پروین تاکید کرد که به هر حال حسین هدایتی به فوتبال ایران کمک کرده و نباید کمک های وی را نادیده بگیریم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فرهیختگان، پرسپولیس در هفته اول لیگ قهرمانان در خانه حریف پاختاکور ازبکستان نشد و به تساوی قناعت کرد تا کارش در ادامه سخت شود. قرمزها امروز باید در قطر به مصاف السد بروند، ‌تیمی که فصل گذشته نیز بارها با پرسپولیس روبه‌ رو شد و نتوانست مانع فینالیست شدن تیم برانکو شود اما این فصل قدرتمندتر از قبل بازگشته و پرسپولیس بی‌شک کار سختی خواهد داشت. صحبت های اسطوره قرمزها را در این باره می خوانیم.

پروین در مورد دیدار حساس با السد گفت: " پرسپولیس نشان داده که در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این تیم کم‌کم هماهنگی لازم را میان نفرات جدید و قدیمی ایجاد کرده و به نظر می‌آید شرایطش بازی به بازی بهتر خواهد شد"

اسطوره سرخ‌های پایتخت در ادامه گفت: "این تیم با همه داشته‌ هایش مقابل تیم‌ های متمول آسیایی واقعا عملکرد خوبی داشته و دوره قبل شاهد بودیم که چگونه تیم‌های قوی قطری را از پیش رو برداشت. طبیعی است که السد بخواهد آن ناکامی‌ها را در خانه خودش جبران کند. قطری‌ها از پرسپولیس زخم خورده‌اند و برای جبران به میدان می‌آیند. پرسپولیس باید مراقب باشد تا در قطر غافلگیر نشود و با دست پر زمین را ترک کند. تیم برانکو از بازیکنان خوب و آماده‌ای برخوردار است و امیدوارم این آمادگی منجر به کسب نتیجه‌ای مناسب برای این تیم شده و ادامه راه آسیا برای پرسپولیس هموارتر شود"

از پروین در مورد حمایتش از حسین هدایتی و اینکه او تنها کسی است که این روزها تلاش می‌کند تا به او کمک کرده و موضعش را در قبالش تغییر ندهد، می‌پرسیم، پروین در این رابطه می‌گوید: "به هر حال هدایتی به فوتبال کمک کرده است. نباید همه چیز را فراموش کنیم. ضمن احترام به قانون هر کمکی از دستم بر بیاید برایش انجام خواهم داد. کمک‌های او اگر در قالب قرض باشد باید باز گردد. اما ظاهرا بخشی از کمک‌های او هدیه بوده و در این مورد باید سوال شود. حضور افرادی که خواهان کمک به ورزش هستند برای فوتبال خوب است و کمک آنها با نظارت دقیق مسئولان می‌تواند به پیشرفت فوتبال ما کمک کند. ما اگر بتوانیم از هیچ کمکی برای حل مشکلش دریغ نخواهیم کرد".

7655

79 نظر