دست‌نشان: فرصت نداشتم به بازیکنانم بگویم روی زمین بخوابند!

دست‌نشان: فرصت نداشتم به بازیکنانم بگویم روی زمین بخوابند!

وب سایت رسمی فوتبالی- نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت مدعی است در دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان به بازیکنان تیم میزبان تأکید می‌شد که بازی جوانمردانه را رعایت نکنند. 

نادر دست‌نشان پس از تساوی یک - یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: خوشحالم کنار شما (خبرنگاران) هستم که انتقادات خوب و سازنده‌ای داشتید و من به کمک هواداران خیلی خوب و بازیکنان صنعت نفت، ‌این افتخار را داشتیم که به لیگ برتر صعود کنیم و در لیگ برتر باشیم. همیشه ممنون شما عزیزان آبادانی هستم، بودم و خواهم بود.

وی ادامه داد: سه روز است کارم را با سپیدرود آغاز کردم. تنها دو جلسه تمرین داشتیم و فقط با بازیکنان صحبت کردم. بازی سنگینی مقابل افتخار فوتبال ایران، صنعت نفت داشتیم. آنالیز مناسبی نسبت به این تیم داشتم و آن را به بازیکنان انتقال دادم. ما تنها یک بار دچار اشتباه شدیم و بازیکنان‌مان نتوانستند پوشش لازم را بدهند. همین مسئله باعث شد گل بخوریم. میلاد جهانی، وینگر چپ نفت فوق‌العاده بازی می‌کرد و ارسال‌های خطرناکی داشت که مدافعان و دروازه‌بان ما همه را دفع کردند. به جز این صحنه، فکر نمی‌کنم اتفاق خاصی روی دروازه ما رخ داده باشد.

«صنعت نفت بیشتر در میانه زمین توپ را حفظ می‌کرد که این باب میل ما بود.»، سرمربی سپیدرود ضمن بیان این جمله گفت: ما هنوز نتوانستیم از لحاظ بدنی برای 90 دقیقه بازی مهیا باشیم. همین مسئله باعث شد با وجود اینکه در ضدحملات خطرناک بودیم، نتوانیم به گل برسیم.

دست‌نشان در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت دروازه‌بان سپیدرود خودش را روی زمین می‌انداخت و زمان بازی را تلف می‌کرد، تصریح کرد: تیم‌هایی که نتیجه نمی‌گیرند، انتقاد می‌کنند و شما هم باید این سؤال را بپرسید. دروازه‌بان من دو بار زمین خورد و داور هشت دقیقه وقت تلف شده گرفت. آیا بازی هشت دقیقه وقت اضافه داشت؟ داور اما به نظرم محبت کرد! اگر دروازه‌بان اشتباهی کرد، اصلاً خواسته من نبوده و این ناشی از تجربه بازیکن بوده است. من فرصت این را نداشتم که به بازیکنانم بگویم روی زمین بخوابند.

وی با بیان اینکه داور با وجود مصدومیت مدافع راست سپیدرود به بازی ادامه داد، خاطرنشان کرد: هیچ‌کس چنین کاری نمی‌کند. در نیمه اول اتفاقی نیفتاد و بازیکن ما توپ را به بیرون زد، اما متأسفانه نیمکت حریف بازیکنان را تهدید می‌کردند که بازی جوانمردانه را رعایت نکنید. صنعت نفت این همه در خارج از خانه بازی کرده است. مقابل پرسپولیس همه دیدند بازیکنان این تیم چقدر روی زمین خوابیدند و بازی را خواباندند. آیا باید بگوییم مربی این تیم به بازیکنانش یاد داده بود روی زمین بخوابند؟!

سرمربی سپیدرود در ادامه درباره اتلاف وقت کوروش ملکی گفت: این اتفاق پیش‌بینی شده نبود. برخی اوقات خون به مغز بازیکن نمی‌رسد و از این کارها می‌کند. اگر موردی بوده است، من عذرخواهی می‌کنم.۲۵۲۶

21 نظر