باشگاه سپیدرود از نصب تبلیغات محیطی جلوگیری می کند؟!

باشگاه سپیدرود از نصب تبلیغات محیطی جلوگیری می کند؟!

وب سایت رسمی فوتبالی- باشگاه سپیدرود رشت با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال از ممانعت نصب تبلیغات محیطی در دیدارهای خانگی این تیم در صورت عدم دریافت حق‌وحقوق خود خبر داد.

به گزارش فوتبالی، باشگاه سپیدرود رشت پس از موافقت کتبی سازمان لیگ و باشگاه ماشین‌سازی تبریز با تغییر تاریخ دیدار خانگی این تیم در هفته هجدهم، در نامه‌ای دیگر خواستار دریافت کامل حق‌وحقوق تبلیغات محیطی خود شد.

سپیدرودی‌ها پیش‌ازاین با ارسال درخواستی کتبی خواهان تغییر تاریخ دیدار این تیم مقابل ماشین‌سازی شده و این درخواست با موافقت باشگاه ماشین‌سازی و سازمان لیگ مواجه شد، بر این اساس دیدار دو تیم که پیش‌ازاین قرار بود روز پنجشنبه بیست و پنجم بهمن‌ماه از ساعت 16 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شود، در همان زمان و مکان با 24 ساعت تأخیر روز جمعه بیست و ششم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

محمد رضایی مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت در دومین مکاتبه رسمی با سازمان لیگ فوتبال، خواهان دریافت تمام و کمال حق‌وحقوق این تیم در تبلیغات محیطی دور زمین شده و خبر از جلوگیری نصب تبلیغات محیطی در دیدار مقابل ماشین‌سازی تبریز در صورت عدم دریافت کامل حق‌وحقوق خود داد.

 دیدار دو تیم سپیدرود رشت و ماشین‌سازی تبریز از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر روز جمعه بیست و ششم بهمن‌ماه از ساعت 16 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.

7655

6 نظر