الغانم: رویارویی با تیم‌های ایرانی سخت است

الغانم: رویارویی با تیم‌های ایرانی سخت است

وبسایت رسمی فوتبالی- ۲ مقام ارشد تیم فوتبال الکویت به اظهارنظر درباره بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برابر ذوب‌آهن پرداختند.

به گزارش فوتبالی، خالد الغانم گفت: تیم الکویت به غیر از مشاری غنام سایر بازیکنان خود را برای بازی با ذوب‌آهن در اختیار دارد. البته تلاش می‌کنیم تا این بازیکن را نیز برای بازی روز سه‌شنبه مهیا کنیم.

رئیس تیم فوتبال الکویت ادامه داد: ما تمام اقدام‌های احتیاطی لازم را برای مواجهه با آب‌وهوای سرد اصفهان در نظر گرفته‌ایم. رویارویی با تیم‌های ایرانی در ورزشگاه‌ها بدون توجه به رتبه ذوب‌آهن در لیگ برتر این کشور سخت است. همواره به بازیکنان تیم الکویت برای ارائه بازی خوب از نظر فنی و فیزیکی جهت رسیدن به پیروزی برابر ذوب‌آهن اعتماد دارم.

ولید راشد، مدیر اجرایی تیم فوتبال الکویت نیز اظهار داشت: بازیکنان تیم الکویت از روحیه بسیار خوبی برای بازی برابر ذوب‌آهن برخوردار هستند و برای کسب نتیجه خوب در حضور هواداران ایرانی تلاش می‌کنند.

تیم‌های ذوب‌آهن و الکویت ساعت 19 سه‌شنبه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم می‌روند. برنده این بازی به مصاف تیم الغرافه قطر در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا خواهد رفت.9697

19 نظر