الیاسی: شروع قدرتمندی در نیم فصل دوم داشتیم

الیاسی: شروع قدرتمندی در نیم فصل دوم داشتیم

وب سایت رسمی فوتبالی-رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت: بازی بسیار خوبی مقابل نفت مسجد سلیمان از تیم مشاهده کردیم و شروع قدرتمندی در نیم فصل دوم داشتیم.

به گزارش فوتبالی، عباس الیاسی در گفت‌وگویی در مورد پیروزی تراکتورسازی مقابل نفت مسجد سلیمان، گفت:‌ بازی بسیار خوبی بود. خدا را شکر تیم شروع بسیار قدرتمندی در نیم فصل دوم داشت و توانست با ارائه یک عملکرد قابل قبول سه امتیاز شیرین را کسب کند. امیدواریم این روند در دیدارهای آینده ادامه پیدا کند و تراکتورسازی در حد و اندازه‌ نام بزرگش ظاهر شود.

وی در مورد انتخاب ایوب بهتاج به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی، اظهار داشت: همانطور که وعده داده بودیم مدیرعامل جدید انتخاب شد. در این مدت امور باشگاه را در اختیار داشتیم و سعی کردیم بهترین تصمیم‌ها را بگیریم. هیأت مدیره و مالک باشگاه به دنبال انتخاب یک مدیر شایسته و بومی بودند که در نهایت  ایوب بهتاج که سوابق زیادی در مدیریت ورزشی دارد به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد. هیأت مدیره باشگاه از بهتاج به طور کامل حمایت می‌کند و همه دست به دست هم می‌دهیم تا تراکتورسازی روزهای بسیار شیرینی را پشت سر بگذارد.

رئیس هیأت مدیره تراکتورسازی، در پایان گفت: باید بار دیگر از هواداران پر شور و نجیب تراکتورسازی تشکر کنم. آنها همیشه یار و یاور تیم بودند و روز چهارشنبه هم بار دیگر حمایت خود را از تیم نشان دادند. امیدوارم در کنار حمایت هواداران و تلاش مدیریت،‌ کادرفنی و بازیکنان تراکتورسازی روزهای خوبی را پشت سر بگذارد و در زمینه‌های مختلف به موفقیت برسد.

7655

49 نظر