تارتار: دلم نیامد پارس جنوبی را رها کنم/ امروز در تمرین حاضر می‌شوم

تارتار: دلم نیامد پارس جنوبی را رها کنم/ امروز در تمرین حاضر می‌شوم

وب سایت رسمی فوتبالی- مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعلام کرد که امروز در تمرین تیمش شرکت خواهد کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی جم، مهدی تارتار درباره مسائل پیش آمده تیمش اظهار داشت: واقعیت این است که مشکلات موجود به کل مجموعه فشار آورده است. از مدیرعامل گرفته تا کادر اجرایی و فنی و بازیکنان همه درگیر این مسائل هستند. با این وجود، همه اعضا تیم شان را دوست دارند و اگر از مشکلات صحبت می‌کنیم به این خاطر است که دل‌مان نمی خواهد زحمات کشیده شده، بر باد برود.

وی ادامه داد: شب گذشته با رضاییان مدیرعامل باشگاه نشستی را برگزار کردیم که طی آن او با سعه صدر همیشگی مسائل زیادی را مطرح کرد. در این نشست بر سر موضوعات مختلف صحبت کردیم و امیدوار هستیم تا در آینده مشکلات باشگاه به حداقل برسد. به همین خاطر، امروز هم من و خطیب کارمان را با تیم پارس جنوبی از سر می‌گیریم تا بتوانیم مقابل نفت مسجدسلیمان نتیجه خوبی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی تصریح کرد: هیچ مربی‌ای دلش نمی‌آید تیمی که 3 سال برایش زحمت کشیده را، رها کند و برود. من نیز از این قاعده مستثنی نیستم. اگر هم حرفی زده شده به خاطر این بوده که مشکلات برطرف شود و امیدواریم این اتفاق بیفتد. ضمن اینکه هواداران هم طی چند روز گذشته بسیار به من لطف داشتند و با تماس‌های‌شان خواهان بازگشتم شدند. از این عزیزان تشکر می کنم و امیدوارم در آینده همه چیز خوب پیش برود.

تارتار در پایان گفت: بازی سختی با نفت مسجدسلیمان داریم. تمرینات ما از پنجشنبه آغاز شده و من و خطیب سرپرست تیم هم از امروز اضافه شدیم و امیدواریم بتوانیم در این بازی به 3 امتیاز دست پیدا کنیم.


2526

8 نظر