حواشی با باشگاه، بازیکنان به تمرین و بازی فکر ‌کنند

حواشی با باشگاه، بازیکنان به تمرین و بازی فکر ‌کنند

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس نیم فصل دوم را با برتری مقابل یکی از مدعیان جام هجدهم استارت زد تا اکنون به صدر جدول دست یابد و امیدواری برابر تکرار قهرمانی را نزد هوادارانش افزایش دهد. خط دفاعی پرسپولیس نیز در بازی روز گذشته توانست نمایش موفقی را به اجرا بگذارد و شاگردان یحیی گل محمدی را در دستیابی به گل ناکام بگذارد. سیدجلال حسینی اما همچنان مدعی است پرسپولیس در ادامه فصل کار سختی پیش رو خواهد داشت و باید مراقب حاشیه‌ها و شیطنت‌ها علیه این تیم بود. کاپیتان پرسپولیس نسبت به حواشی شکل گرفته علیه این تیم موضع گرفت و از مدیران باشگاه خواست تا تدبیر مناسبی در این زمینه اتخاذ کنند.


وی درباره پیروزی تیمش در بازی روز گذشته مقابل پدیده گفت: بازی سختی بود و خوشحالیم که مقابل هواداران‌مان روسفید شدیم و توانستیم یک برد ارزشمند را کسب کنیم. به خوبی از فرصت‌ها استفاده کردیم و البته باید خیلی بهتر از این عمل کنیم تا به هدفی که داریم نزدیک و نزدیک‌تر شویم. 


سیدجلال حسینی درباره حواشی اخیر حول این باشگاه گفت: بازیکنان ما حواس‌شان کاملا به همه چیز هست. البته باید خیلی بیشتر از این تلاش کنیم. تمام بازیکنان به بهترین شکل تمرینات را زیر نظر کادرفنی قدرتمندمان پشت سر می‌گذارند و در جریان بازی نیز تلاش می‌کنند. با این حال از مدیریت باشگاه و روابط عمومی انتظار بیشتری می‌رود و نباید اینطور باشد که ما به عنوان بازیکن هم در تمرین تلاش کنیم و هم در زمین بازی و بعد هم پاسخگوی این حاشیه‌ها باشیم. هر کس باید وظیفه خودش را به بهترین شکل انجام دهد و از شان باشگاه محافظت کند. 


وی با انتقاد نسبت به این حواشی‌ها گفت: هر روز یک موضوع را باید پاسخ بدهیم. اصلا این وظیفه ما نیست و ما به عنوان بازیکن تنها باید به فکر تمرین و بازی باشیم و این مسائل به باشگاه مربوط است. با این حال همه ما در قبال میلیون‌ها هواداری که داریم احساس دین می‌کنم و وجدان‌مان اجازه نمی‌دهد که از این مسائل بگذریم. از بازیکنان اما می‌خواهم که انرژی و تمرکز خود را تنها روی تمرین و بازی‌ها بگذارند. هر روز یک مساله جدید ساخته می‌شود که اگر عاقلانه به آن نگاه کنیم هیچ جای بحثی ندارد. یک روز از فینال آسیا می‌گویند و یک روز از تعطیلی مدارس و قرارداد بازیکنان. بازیکنان ما هیچ وقت به مسائل مالی اعتراض نداشتند اما به عنوان تیمی که در این مدت توانسته هواداران خود را راضی نگه دارد می‌توانیم ادعا کنیم یکی از کمترین درصد دریافتی را داشته‌ایم. این مسائل البته درون تیمی است و هیچ وقت آن را به بیرون انتقال نمی‌دهیم و مدیریت باشگاه در تلاش است تا مشکلات کمتر شود.


سیدجلال حسینی درباره شایعه درگیری در رختکن تیم با امید عالیشاه نیز گفت: واقعا خسته نمی‌شوید از داستان ساختن برای پرسپولیس؟ هر روز یک ماجرای بی پایه و اساس. خوشبختانه ذهن آنها هم از ساختن داستان های جدید هم خسته نمی‌شود و با این ذهن خلاق هر سال باید جوایز بزرگی نصیب‌شان شود! برای چه بعد از برد و صدرنشینی باید درگیری شکل بگیرد؟ تمام بازیکنان تلاش خود را مقابل پدیده کردند و مقابل این تیم موفق در این فصل به نتیجه خوبی هم رسیدیم اما با این حاشیه‌ها به دنبال خراب کردن شرایط ما هستند که خوشبختانه طی این مدت هیچ داستانی نتوانسته مقابل عملکرد بازیکنان و تلاش کادرفنی و بازیکنان و حمایت هواداران خللی وارد کند. ما همچنان به تلاش خودمان ادامه می‌دهیم و بازیکنان ما باید بیشتر و بهتر از قبل تلاش کنند. همه چیز را به مدیریت باشگاه و روابط عمومی می‌سپاریم و خودمان تنها با تمرکز در تمرین و بازی به دنبال کسب نتیجه و هدفی که داریم خواهیم بود.

17 نظر