افشین قطبی: بازی سختی با پارس جم داشتیم/ یک امتیاز برای فولاد خوب بود

افشین قطبی: بازی سختی با پارس جم داشتیم/ یک امتیاز برای فولاد خوب بود

وب سایت رسمی فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه تعطیلی لیگ باعث شد تا نتوانیم خوب بازی کنیم، گفت: گرفتن یک امتیاز در این مسابقه برای فولاد خوب بود.

به گزارش فوتبالی، افشین قطبی عصر دوشنبه در نشست خبری بعد از بازی فولاد مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی خیلی سختی را مقابل پارس جم داشتیم و یکی از علت‌های آن این بود که لیگ برای مدتی تعطیل بود و برای بازیکنان سخت است که در فرم باشند.

وی با اشاره به اینکه کیفیت زمین جم برای مسابقات لیگ برتر مناسب نبود، افزود: دو تیم برای انجام بازی خوب در این زمین مشکل داشتند. سه موقعیت خوب در نیمه اول داشتیم و نتوانستیم به گل برسیم و نیمه دوم سخت‌تر شد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: می‌خواستیم بازی را کنترل کنیم ولی نتوانستیم ولی در مجموع گرفتن یک امتیاز بیرون از خانه برای ما خوب بود در انتهای این فصل برای ما خوب خواهد بود.

وی در مورد داوری نیز خاطرنشان کرد: از داوران تشکر می‌کنم چراکه کار بسیار سختی دارند و یکی از وظایف سخت در فوتبال را بر عهده دارند و همه چیز با سرعت انجام می‌شود و آنها باید لحظه‌ای تصمیم بگیرند.

قطبی ادامه داد: وقتی که در خارج از خانه بازی می‌کنیم و زمین هم کیفیت مناسبی ندارد، نمی‌توانیم آن چیزی که انتظار داشتیم را انجام دهیم و به نتیجه مد نظر نرسیدیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات اصلی در فوتبال ایران نداشتن تمرکز بازیکنان است، افزود: این نبود تمرکز را هم در باشگاه‌ها و هم در تیم ملی می‌بینیم.

7655

110 نظر