محمد قاسمی‌نژاد: برای دقیقه به دقیقه بازی با پرسپولیس برنامه داریم

محمد قاسمی‌نژاد: برای دقیقه به دقیقه بازی با پرسپولیس برنامه داریم

وب سایت رسمی فوتبالی- هافبک تیم فوتبال پدیده مشهد معتقد است که چند تیم مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر هستند و نمی‌توان پیش‌بینی کرد این عنوان به کدام تیم خواهد رسید.

به گزارش فوتبالی، محمد قاسمی‌نژاد در گفت‌وگویی در رابطه با شرایط فعلی پدیده مشهد گفت: بعد از اردوی ترکیه و انجام چند بازی دوستانه، حالا در تهران تمرینات را دنبال می‌کنیم تا آماده بازی با پرسپولیس شویم. خوشبختانه بازیکنان از لحاظ روحی و آمادگی بدنی شرایط خوبی دارند و خودمان را برای بازی با پرسپولیس آماده می‌کنیم.

وی با اشاره به بازی این هفته تیمش برابر پرسپولیس تاکید کرد: این یکی از بازی‌های سخت ما است، پرسپولیس خودش را تقویت کرده و در زمین خودش نیز دنبال برد است، البته ما تیمی هستیم که پتانسیل فنی بالایی داریم و برابر پرسپولیس دقیقه به دقیقه برنامه داریم. تلاش می‌کنیم تا بهترین بازی را انجام دهیم و امتیاز بگیریم.

قاسمی‌نژاد در پاسخ به این پرسش که آیا تساوی هم برای پدیده راضی‌کننده است، گفت: ما در هر بازی برای برد به میدان می‌رویم و مقابل پرسپولیس هم با هدف برد بازی می‌کنیم. اینکه چه اتفاقاتی در بازی رخ خواهد داد قابل پیش‌بینی نیست ولی امیدوارم با امتیاز تهران را ترک کنیم.

هافبک پدیده درباره شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر و جام حذفی تصریح کرد: در لیگ برتر که 5، 6 تیم دنبال قهرمانی هستند و نمی‌توان پیش‌بینی کرد کدام تیم قهرمان خواهد شد. در جام حذفی هم که تیم‌هایی مثل پرسپولیس و سپاهان در مسیر ما قرار دارند و کارمان سخت است. با این حال امیدوارم در پایان لیگ قهرمانی در لیگ یا جام حذفی را تجربه کنیم.

7655

115 نظر