بیرانوند اینبار مقابل پدیده تنبیه نمی‌شود

بیرانوند اینبار مقابل پدیده تنبیه نمی‌شود

وبسایت رسمی فوتبالی - دروازه‌بان موفق پرسپولیس در شرایطی خود را برای جدال با پدیده مشهد در دور برگشت آماده می‌کند که اینبار قرار نیست با تنبیه انضباطی برانکو ایوانکوویچ همراه شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از  "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند که در جام جهانی نمایش موفقی از خود به جا گذاشته بود و به عنوان ستاره ایران از محبوبیت جالب توجهی برخوردار شده بود، در پایان این رقابت‌ها بار دیگر به اردوگاه پرسپولیس بازگشت و برخلاف شایعاتی که در خصوص حضورش در فوتبال اروپا وجود داشت به کارش با تیم ادامه داد. در آن مقطع اما علیرضا بیرانوند با چند جلسه تاخیر در تمرینات پرسپولیس حضور یافت تا حاصل آن تنبیه انضباطی توسط برانکو باشد و او در اولین بازی این تیم مقابل پدیده در مشهد تصمیم به نیمکت نشینی ستاره تیم ملی بگیرد.

اکنون در پایان جام ملت‌ها بار دیگر پرسپولیس باید برابر پدیده مشهد و اینبار در بازی برگشت فصل قرار گیرد. با این حال علیرضا بیرانوند که در جام ملت‌ها نیز نمایش قابل قبولی از خود به جا گذاشته بود، بعید است اینبار نیمکت نشینی را مقابل این تیم تجربه کند و بلافاصله بعد از پایان مرخصی از سوی برانکو در تمرین حضور یافته و با انگیزه بالایی خود را مهیای ادامه فصل کرده است.

نکته جالب توجه اینکه علیرضا بیرانوند معمولا در جدال با پدیده با بدشانسی مواجه می‌شود و فصل گذشته را نیز مقابل این تیم به دلیل مصدومیت غایب بود. علیرضا بیرانوند اما اکنون با انگیزه و روحیه بالا خود را مهیای دیدار حساس و صدرنشینی مقابل پدیده خواهد کرد و امیدوار است برابر این حریف سختکوش موفق به ثبت اولین کلین شیت در دور برگشت رقابت‌ها شود.


1984

189 نظر