آرسنال 1-3 منچستریونایتد: این شیاطین توقف ناپذیر

آرسنال 1-3 منچستریونایتد: این شیاطین توقف ناپذیر

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد که از زمان حضور اوله گنار سولسشر روی نیمکت این تیم روی دور پیروزی قرار گرفته، امشب در امیریتس هم نمایش خوبی داشت و در نهایت توانست آرسنال را با یک نتیجه خوب شکست دهد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. بازی با همین روند ادامه داشت و توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود. در دقیقه 20 سوکراتیس مصدوم شد و اونای امری مجبور شد اولین تعویض اش را انجام بدهد.

 تلاش دو تیم برای سریدن به گل ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 31، منچستریونایتد به گل اول بازی رسید. پاس در عمق عالی از روملو لوکاکو، الکسیس سانچس را با پتر چک تک به تک کرد و او هم بعد از پشت سر گذاشتن دروازه بان توپچی ها، با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

آرسنالی ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که در دقیقه 33، گل دوم را دریافت کردند. این بار هم لوکاکو بود که با یک فرار عالی و پاس دقیق، جسی لینگارد را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با یک ضربه بغل پای حساب شده، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

آرسنالی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 43 یکی از گل های خورده را جبران کردند. حرکت خوب آرون رمزی و پاس در عرض او، با دخالت الکساندر لاکازت به پیر امریک اوبامیانگ رسید و او هم دروازه خالی را به راحتی باز کرد.

بازیکنان آرسنال تلاش کردند تا در همان نیمه اول به گل تساوی برسند اما در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و منچستریونایتد با برتری 2-1 به رختکن رفت.

نیمه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد و نزدیک بود که خیلی زود به گل دوم برسد اما واکنش عالی سرخیو رومرو، مانع از باز شدن دروازه منچستریونایتد روی ضربه سر آرون رمزی شد.

در ادامه بازیکنان منچستریونایتد هم پیش کشیدند اما باز هم این آرسنالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند. در دقیقه 64، لورن کوشیلنی هم مصدوم شد و امری مجبور شد دومین تعویض اجباری اش را هم انجام بدهد. حملات توپچی ها ادامه پیدا کرد اما دفاع منسجم منچستریونایتد، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.

در مقابل، این منچستریونایتد بود که در دقیقه 82 به گل سوم رسید. روی یک ضدحمله خطرناک، پوگبا توپ را از زمین خودی تا پشت محوطه جریمه آرسنال پیش برد و در نهایت با یک شوت محکم، دروازه را هدف قرار داد. پتر چک توپ را دفع کرد اما توپ برگشتی مقابل آنتونی مارسیال قرار گرفت و او هم با یک ضربه مطمئن، حساب کار را 3-1 کرد.

در دقایق باقی مانده آرسنالی ها تلاش زیادی کردند تا گل های خورده را جبران کنند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری منچستریونایتد و حذف آرسنال به پایان رسید.

57 نظر