درخواست عجیب ویتسل از فیفا: لطفا چهره ام را در بازی فیفا19 درست کنید

درخواست عجیب ویتسل از فیفا: لطفا چهره ام را در بازی فیفا19 درست کنید

سایت رسمی فوتبالی- با ارائه بازی فیفا 19، مثل تمامی ادوار، بحث و حرف و حدیثهای زیادی مطرح شده است. هر نسخه از بازیهای فیفا، باگها، ایرادات و مشکلات زیادی دارد که در زمان کشف آنها حسابی این ایرادات سوژه خنده می شوند.

اما تا پیش از این هرگز سابقه نداشته که یک بازی بزرگ و مهم مثل فیفا، باعث ایجاد دلخوری و گله گذاری فوتبالیست های سرشناس شود. البته این امکان وجود دارد که در یک نسخه از بازی فیفا، چهره برخی بازیکنان، مربوط به سالهای قبل باشد، مثلا مربوط به زمانی که موهایشان را تراشیده و کچل بوده اند. اما حالا اتفاق متفاوتی رخ داده است: اکسل ویتسل ستاره بلژیکی باشگاه بوروسیا دورتموند که یکی از بازیکنان روبرت مارتینس در جام جهانی 2018 روسیه بود و به خاطر بازیهای خوبش برای تیم ملی بلژیک حسابی مشهور شده است، حسابی از سران کمپانی فیفا شاکی است. دلیل نارضایتی و گله گذاری او، طراحی چهره او برای این بازی است که به نظر ویتسل شباهتی با خودش ندارد.

این هفته فیفا، طبق روند همیشگی تیم منتخب 11 نفره اش را بعد از برگزاری بازیهای لیگ های تمامی قاره ها اعلام کرد و نام ویتسل در این لیست 11 نفره قرار داشت. همین اتفاق بهانه خوبی بود تا او گله اش را دراین رابطه مطرح کند:« خیلی ممنون ولی می توانید تصویر چهره اصلی من را در این بازی درست کنید؟»


این طور به نظر می رسد که ویتسل از چهره ای که از او برای بازی فیفا طراحی شده، گله دارد.

بعد از پیغام ویتسل، بسیاری از کاربران، پاسخگوی او شدند؛ یکی برای این ستاره بلژیکی نوشت:« دقیقا شبیه خودت است» نفر بعدی نوشت:« اشتباه بازی می کنی.» و چندین کامنت دیگر

طبیعتا خیلی ها این روند شوخی ها را ادامه دادند و برخی ها به او توصیه کردند که به سراغ بازی پرو برود که در آن بازی چهره او شباهت بیشتری به خودش دارد.

6363

69 نظر