ماسک اکسیژن برای ولبک بعد از مصدومیت (عکس)

ماسک اکسیژن برای ولبک بعد از مصدومیت (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، توپچی ها امشب در چهارمین دیدارشان در رقابت های این فصل لیگ اروپا، میزبان اسپورتینگ لیسبون هستند. آنها در دیدار رفت توانستند با تک گل دنی ولبک، حریفان پرتغالی را شکست بدهند اما این مهاجم باتجربه در دیدار امشب نه تنها موفق به گلزنی نشد، که با بدشانسی، دچار یک مصدومیت شدید شد.

در میانه های نیمه اول بود که ولبک در تلاش برای زدن ضربه سر در محوطه جریمه اسپورتینگ، فرودی نامناسب داشت و پای راستش به شکل عجیبی دچار پیچیدگی شد؛ هرچند مشخص نشد که دچار شکستگی شده یا قوزک پای راستش دررفته است.

اما میزان مصدومیت او به حدی بود که سایر بازیکنان آرسنال از جمله متئو گوندوزی، دچار شوک شده بودند و داور هم بلافاصله کادر پزشکی آرسنال را فراخواند تا به وضعیت ولبک رسیدگی کنند. آنها هم با استفاده از ماسک اکسیژن و فیکس نگه داشتن پای این بازیکن، شرایط را برای انتقال او فراهم کردند و در لحظاتی بعد، او جای خود را به پیر امریک اوبامیانگ داد.  

ولبک که در دوران حرفه ای اش بارها با مصدومیت های طولانی دست و پنجه نرم کرده، احتمالا بار دیگر برای ماه ها از میادین دور خواهد بود. این در حالی است که او در فهرست جدید گرت ساوتگیت برای دیدارهای پیش روی تیم ملی انگلیس قرار گرفته بود اما با این شرایط، از این فهرست خط خواهد خورد.

مارتین کیون، کاپیتان سابق آرسنال، که به عنوان کارشناس در شبکه بی تی اسپورت حضور دارد، گفت:" وقتی شما چنین اتفاقی را در زمین می بینید، همیشه شوکه کننده است. این را می توانید از چهره بازیکنان ببینید. او یکی از بهترین آدم هایی است که من در فوتبال دیده ام. او قلب و روح باشگاه است و بسیار بدشانس است که بار دیگر دچار مصدومیت شد."