روح‌الله سیف‌اللهی: طوری مرا زدند که ۲ متر به عقب پرت شدم/ یک کودک هم می‌فهمد آن صحنه پنالتی بود

روح‌الله سیف‌اللهی: طوری مرا زدند که ۲ متر به عقب پرت شدم/ یک کودک هم می‌فهمد آن صحنه پنالتی بود

وبسایت رسمی فوتبالی- مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم با گلایه شدید از اشتباهات داوری علیه این تیم در دیدار مقابل سپیدرود، گفت: متأسفانه این اولین بار نیست که از اشتباهات داوری ضرر می‌کنیم.

به گزارش وبسایت فوتبالی، روح‌الله سیف‌اللهی در گفت‌وگویی درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال پارس جنوبی مقابل سپیدرود در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی خوبی مقابل این تیم انجام دادیم. ما برای کسب سه امتیاز به رشت سفر کردیم، اما متأسفانه اتفاقاتی در طول بازی افتاد که برای ما عجیب بود. داور مسابقه اشتباهات عجیبی در این بازی انجام داد‌، در بسیاری از صحنه‌ها تصمیمات اشتباه گرفت و بازی را خراب کرده بود.

وی ادامه داد: علاوه بر صحنه پنالتی تیم سپیدرود که هیچ کس متوجه نشد چه خطایی گرفته و البته کمک داور هم پیش‌تر اعلام آفساید کرده بود، در نیمه دوم روی من خطای واضح پنالتی شد، اما سعید رحیمی مقدم داور این بازی پنالتی را اعلام نکرد. بازیکن سپیدرود طوری مرا زد که دو متر به عقب پرت شدم و حتی یک کودک هم می‌فهمد که آن صحنه پنالتی بود. عجیب است که چرا داور در این صحنه پنالتی نگرفت.

مهاجم پارس جنوبی با بیان اینکه داوران زحمات این تیم را بر باد می‌دهند، گفت: متأسفانه این اولین بار نیست که از اشتباهات داوری ضرر می‌کنیم. در دیدارهای قبلی نیز از این اتفاقات زیاد برای تیم ما افتاده و ظاهراً کسی هم نیست که صدای ما را بشنود. از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران می‌خواهم به حال داوری‌ها فکری کنند. ما هر هفته با انگیزه پیروزی و با برنامه وارد زمین می‌شویم، اما با یک اشتباه داور، همه زحمات مان هدر می‌رود.

«متأسفانه داوران به ما ضربه زده‌اند و امیدوارم در آینده شاهد قضاوت‌های عادلانه باشیم.» سیف اللهی درباره دیدار با پیکان در هفته دوازدهم ضمن بیان این جمله تصریح کرد: در همه بازی‌ها با هدف برد به زمین می‌رویم و قطعاً برای دیدار با پیکان نیز اینگونه برنامه‌ریزی می‌کنیم، اما وقتی داوری‌ها همواره به ضرر ماست، دلسرد می‌شویم. مگر یک تیم چقدر می‌تواند در طول فصل امتیاز از دست بدهد؟

وی در پایان گفت: از هواداران خوب‌مان می‌خواهم مثل همیشه در بازی با پیکان که یک مسابقه حساس خانگی است، به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند تا بتوانیم با یک بازی خوب، پاسخ اعتمادشان را بدهیم.

7655

10 نظر