محمدرضا خلعتبری: مشکلات مالی، بازیکنان پدیده را اذیت می‌کند/ مردم از تیم ملی بازی زیبا می‌خواهند

محمدرضا خلعتبری: مشکلات مالی، بازیکنان پدیده را اذیت می‌کند/ مردم از تیم ملی بازی زیبا می‌خواهند

وبسایت رسمی فوتبالی-محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: متاسفانه مشکلات مالی حل نشده و این موضوع واقعاً بازیکنان را اذیت می‌کند.

به گزارش وبسایت فوتبالی، محمدرضا خلعتبری در گفت‌و‌گویی در خصوص آخرین وضعیت تیم پدیده اظهار داشت: تیم ما از لحاظ فنی مشکل خاصی ندارد و تمرینات را دنبال می‌کنیم تا آماده بازی با فولاد شویم. تا الان هم نتایج خوبی گرفته‌ایم ولی مسئله مهم این است که هنوز مشکلات مالی برطرف نشده و این موضع واقعاً بازیکنان را اذیت می‌کند.

وی در مورد اینکه چه زمانی قرار است مشکلات حل شود گفت: باشگاه در تلاش است که مشکلات برطرف شود. از طرفی می‌گویند قرار است موسسه اعتباری که آن را روی پیراهن‌مان تبلیغ می‌کنیم به زودی پول بدهد تا مشکلات تا حدودی برطرف شود. امیدوارم این مشکلات هر چه زودتر برطرف شود تا بازیکنان تمرکز بیشتری داشته باشند.

خلعتبری در خصوص اینکه پدیده امسال دنبال چه جایگاهی است عنوان کرد: دوست داریم نتایج خوبی بگیریم و از حالا هم زود است بخواهیم در مورد کسب سهمیه آسیا یا قهرمانی حرف بزنیم. هدفمان این است که روند فعلی را ادامه دهیم.

مهاجم پدیده در ارتباط با اینکه «آیا از عملکرد خودش در این فصل راضی است یا خیر؟» تصریح کرد: در این زمینه نباید نظر بدهم و نظر کادر فنی مهم است. با این حال در هر بازی سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم.

خلعتبری که کار کردن با کارلوس کی‌روش را هم تجربه کرده در خصوص وضعیت تیم ملی و اینکه آیا ایران می تواند در جام ملت‌ها نتایج خوبی بگیرد خاطرنشان کرد: ایران بازیکنان بسیار خوبی دارد و خوشحال می‌شویم اگر این تیم قهرمان شود. اگر ایران بخواهد سبک جام جهانی را اجرا کند کارش سخت می‌شود. با حریفانی مثل استرالیا، کره، ژاپن، عربستان و ... باید بجنگیم و تیم ملی قطعاً کار سختی در پیش دارد. تیم ملی در فاز تهاجمی بازیکنان بسیار خوبی دارد و باید فوتبال تهاجمی بازی کند. مردم از تیم ملی توقع بازی زیبا و تهاجمی را دارند.

7655

8 نظر