خلعتبری: گل‌محمدی نسبت به بازیکنان پدیده بی‌تفاوت نیست/ من مقصر نیستم، سپاهانی‌ها سهل‌انگاری کردند

خلعتبری: گل‌محمدی نسبت به بازیکنان پدیده بی‌تفاوت نیست/ من مقصر نیستم، سپاهانی‌ها سهل‌انگاری کردند

وب سایت رسمی فوتبالی- هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده گفت: گل‌محمدی بابت وضعیت بازیکنان و بدقولی‌های صورت گرفته از سوی مسئولان باشگاه ناراحت است و خوشحالیم که او نسبت به ما بی‌تفاوت نیست.

به گزارش فوتبالی، محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگویی، در مورد غیبت گل‌محمدی در تمرینات پدیده و اینکه گفته می‌شود وی به دلیل مشکلات مالی تیم را رها کرده است، گفت: این‌طور نیست که آقا یحیی از تیم رفته باشد. وی برای رسیدن به یک کار خانوادگی و همچنین ناراحتی از برخی مشکلات تیم، به تهران رفته است و امیدواریم که امروز یا فردا به تمرینات برگردد. به‌هرحال قرار بود که بازیکنان حق و حقوق‌شان را دریافت کنند، ولی در این زمینه بدقولی صورت گرفته و آقایحیی هم ناراحت شده است.

«گل‌محمدی نسبت به بازیکنان پدیده بی‌تفاوت نیست و خوشحالیم که یک مربی مثل او داریم»، وی با بیان این جمله تأکید کرد: البته باید بگویم که مسئولان باشگاه پدیده هم نهایت تلاش‌شان را برای حل مشکلات انجام می‌دهند و امیدواریم که خیلی زود مشکلات مالی بازیکنان برطرف شود. پدیده تنها نماینده استان خراسان در لیگ برتر است و واقعاً باید توسط مسئولان مورد حمایت قرار بگیرد.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده خراسان در واکنش به اینکه گفته می‌شود قرار است پدیده به فردی به نام اسماعیل وفایی واگذار شود، تصریح کرد: من شناختی از آقای وفایی ندارم، اما فردی به نام یزدان که نماینده ایشان بود، در تمرینات حضور پیدا کرد و قول داد که مشکلات مالی قبل از بازی با ذوب‌آهن برطرف شود و بچه‌ها پاداش‌ها و مبالغ قراردادهای‌شان را دریافت کنند. ما از این مسائل و نحوه واگذاری تیم اطلاع چندانی نداریم، ولی امیدواریم که قول‌ها عملی شود و بچه‌ها برای بازی با ذوب‌آهن در جام حذفی و همچنین بازی مهم با تراکتورسازی در لیگ برتر تمرکز و آرامش داشته باشند.

مهاجم پیشین سپاهان در مورد شکایت از این باشگاه و حاشیه‌هایی که در این زمینه ایجاد شده است، اظهار داشت: یکی از مسئولان سپاهان مصاحبه‌ای انجام داده و گفته است که من از این باشگاه طلب ندارم. من چند روز پیش هم با آقای فتاحی صحبت کردم و قرار شد ایشان با آقای تابش صحبت کند تا این مشکل همین هفته برطرف شود. من دو سال پیگیر بودم تا طلبم را بگیرم، حتی بازیکنانی مثل وریا غفوری و عبدالله کرمی شکایت کردند و پول‌شان را گرفتند، اما من دوست نداشتم شکایت کنم. در نهایت به خواسته من رسیدگی نشد و مجبور به شکایت شدم.

خلعتبری در پایان گفت: در این زمینه من مقصر نیستم و باشگاه سپاهان سهل‌انگاری کرد. من خاطرات خوبی از زندگی در اصفهان و بازی در سپاهان و ذوب‌آهن دارم و هیچ وقت نمی‌خواستم از سپاهان شکایت کنم. حالا هم اگر مشکل من برطرف شود شکایتم را پس می‌گیرم.

6 نظر